Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond velem?

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Szeretem vagdosni magam, tobb okbol is

1. Megnyugtat

2. Faj, es eleg sok "modszerem" van a sajat fizikai fajdalmam megvalositasara, mert szeretem erezni ha valami fajdalmas

3. Jo latni, vegigsimitani, erezni a borommel a bort ahogy szet van vagva, (vagy akar meg van egetve, de azt nem gyakran szoktam)

Vagy ha olyan helyen hogy alkaron, akkor a hust is nyalogatom, izlelgetem.


Kb 2 eve csinalom ezt, mindvegig tudtam hogy ez beteges es a legkevesbe sem normalis, ezt nem kell elmondanotok.

Probaltam leszokni is, arrol sikerult h egetem a boromet (tobbnyire) meg meg par dologrol, de a vagasok tulsagosan izgatjak a fantaziamat, es azokkal nem birok leallni.

(rovid sztori: nehez gyerekkorom volt, ez miatt menekultem az onkarositasba ami kesobb betegesse valt szamomra, tobb olyan beteg oldalt latogatok ahol emberek artanak maguknak vagy masoknak, es ez szornyu.

En nem lennek kepes masnak fizikailag artani, csak magamnak, azokat se mutogatom senkinek, csaladtagjaimnak sem (szoval a figyelemhianyos tini*** kor kizarva) es teljesen tanacstalan vagyok, nyugtatokat is szedtem de nem az idegesseggel van a baj, ha jo kedvem van akkor is vagom ha rossz akkor foleg.)

Mi lehet a bajom? Hogy tudnam abbahagyni?

(komoly valaszokat varok, nemtudom mire szamitsak ezen az oldalon.)

Akinek van kerdese es jobban beleakar merulni a temaba az inkabb privatba irjon ne itt kerdezze, de persze itt is valaszolok csak privatban egyszerubb)


16L



2018. dec. 23. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel sajna pszichológushoz vagy pszichiáterhez kéne menni. Nem tudunk diagnózist állítani, de akkor is mielőbb menj el.


Addig meg szerintem intenzíven sportolj.

2018. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cute_Psychopata ***** válasza:
Hasonlóan voltam/ vagyok. Ugyan ezt meséltem el a sürgősségin mikor az ön bántalmazás miatt bevitt a mentő. Az orvos válasza 1 hét pszichiátria volt, és felemelték a gyógyszer adagom. Ajánlom hogy menj orvoshoz, mielőtt még másban is kárt teszel:) sok sikert.
2018. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!