Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadtátok mikor megtudtá...

Hogy fogadtátok mikor megtudtátok, h unokátok lesz?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

"Én nagyon boldog voltam. Nagyon jó a kapcsolatom a lányommal, a fiammal is. A lányomnak lett először kisbabája, kettő. Aztán a fiaméknál is lassan megszületik. Mindig azt mondom, hogy már két fiam és ket lanyom van, és tényleg olyan. A vőm és a menyem is nagyon gondoskodó, szeretetreméltó. Az unokáimért meg oda vagyok. Ha kell, vigyazok rájuk, de nem napi program. Van magáneletem, de minden héten egyszer talalkozunk azért. Szóval én most vagyok a legboldogabb"

Első olvasatra el nem tudtam képzelni, hogy miért nyomott erre valaki kéket vagy pirosat... Aztán arra gondoltam, biztos csak tévedésből, véletlenül, oda nem figyelés miatt. Most meg eszembe jutott, hogy vagy irigységből?... Pedig nagyon jó olvasni, hogy vannak még normálisan működő családok!

2019. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gagica válasza:
80%
Én nagyon boldog voltam. Most lesz 3 éves az első unokám. Pillanatok alatt itt van a második - pár nap és áprilisban a harmadik. Már nagyon várom. Szerintem így kerek az élet.
2019. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Felemelő érzés nagymamának lenni!

Szeretetteljes kapcsolatunk van nemcsak a lányommal,hanem a családunkhoz tartozó összes taggal.

A nászasszonyommal remekül összedolgozzuk,azonos korosztály könnyen szót értünk.

Volt amikor közösen fogtuk az unokánkat,hol ő beszélt hozzá hol én.

Nagyon,nagyon örülök az unokámnak,várom,hátha jön még hozzá.

2019. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!