Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan támadott le az apám,...

Jogosan támadott le az apám, amiért nem mentel el ismét ugyan arra a melóhelyre jelentkezni? 21/F

Figyelt kérdés

Voltam ott már és azt mondtak nem vesznek fel

am ez egy gyári meló ami ráadásul tőlem kb 15km és busszal tudnék menni max


Fejemhez vágta hogy ő tovább nem tart el meg hogy leveszi rólam a kezét


kb az mondta ezzel hogy pusztuljak éhen



2019. dec. 3. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

A távolság miért probléma? Én Budapesten belül járok dolgozni, 15 km, 1 óra oda, kicsit több vissza a menetrend szerint, átszállással. Szóval engedd meg, hogy azt írjam, a távolság nem kifogás.

A másik kérdésed: talán csak az zavarja, hogy nincs munkád. Erre meg az a megoldás, hogy keress más munkalehetőséged. Azt nem várhatod, hgoy valaki egyszercsak bekopog és megkérdezi: "Lacika/Pistike/Jancsika, jössz-e velem az álommelóba?" Ugye, hogy ez nem valószínű? Sajnos neked kell keresned. Lehet, hogy többet is meg fogsz próbálni, mire valamelyik tartósan bejön. De engem is idegesítene, ha a felnőtt gyerekem céltalanul tengene-lengene egész nap.

2019. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

igen bevallom eltart de sok a problémám is...

jelenleg is pszichiáter kezel gyógyszert szedek stb


nem is a távolság a baj


az a baj hogy felesleges mennem újra mert megmondták hogy a beszédzavar miatt

2019. dec. 3. 22:57
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Jogos apád kijelentése. Gondolom egész nap otthon ülsz, valószínűleg suliba se jársz így persze, hogy megelégelte.

A 15 km-s buszozás nem olyan nagy távolság.

Attól, hogy pszichiáterhez jársz és gyógyszert szedsz még tudsz dolgozni. Nekem is van olyan közeli ismerősöm akinek mentális problémái vannak és még is dolgozik. Sőt, volt olyan kollegám régen, aki beszéd zavaros volt.

Nem hiszem, hogy csak ez az egy munkalehetőség van a közeledben, tessék más munkahelyet keresni.

Szóval amiket írsz, azok csak kifogások, te pedig egyáltalán nem akarsz dolgozni.

2019. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Jogos apukád támadása.
2019. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

15 km az nem sok. Ha gyalog kellene menned azt mondanám, hogy oké, én sem mennék.


Szerintem nem is igazán a baja apukádnak, hogy oda nem akarsz menni, hanem, hogy sehova. Gondolom semmi hajlandóságot nem mutatsz arra, hogy dolgozz, de ez már a kérdésedből is lejön.

Ha kezelnek az jó, azt jelenti, hogy elvileg rendben kellene lenned. Ha nincs így akkor jelezd az orvosodnak, hogy nem segít a gyógyszer. De ez nem működik, hogy nem akarsz semmit sem csinálni és tenni az ügy érdekében.

2019. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Ezen az oldalon minden munkakereső fiatalt, pshichiater kezel es orvossagot szed es kezeles alatt áll?

Pánikrohamokkal jartam dolgozni 60 km/nap oda vissza. Szedtem rá orvossagot es kesz, ez van egy allapot biztam venne, hogy elmulik.

Jelenleg 30 km-re jarok oda vissza nem halok bele. Pánikrohamaim nincsenek.

Ugyh emeled a valagad es ne a kifogasokat keresd.

Ilyen nyafogos vagy nem csodalom, hogy apadnak is elege van van.

2019. dec. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Engem is kezel pszichiáter, összetett probléma miatt, gyógyszert is szedek, mégis dolgozom. Igen, néha piszkosul nehéz az is hogy kilépjek az ajtón, de muszáj, a bőr lesülne a képemről ha a szüleimnek kéne eltartaniuk.
2019. dec. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az, aki pár hete azon vinnyogott, hogy otthon lébecol, nem dolgozik, mert beszédhibás, a gonosz szülei meg nem adnak pénzt ps4re? Ha igen,ha nem, egy percig sem sajnállak. Csak a kifogásokat keresed.. Beszédhiba és pszichiáter? Tudod te, mennyien járnak pszichiáterhez?? Elég sokan. Nekem van egy ismerősöm, egyik szemére vak, a másik sem teljesen jó, mégis dolgozik. Te meg csak vinnyogsz, és sajnáltatnád magad. Meg is érdemli az ilyen, ha kivágják otthonról. Ha a szüleid nem lesznek, mit gondolsz, ki fog eltartani a két szép szemedért? Senki.
2019. dec. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan ahogy előttem írták: Irány melózni. És valóban, down kóros emberek és rokkantak is tudnak dolgozni, HA AKARNAK. Nos belőled ez az egy szócska hiányzik, az AKARAT.
2019. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Jól tette! Így kénytelen leszel saját magadon segíteni, és végre megmozdulsz.

Azzal csak árt, ha hagyja, hogy évekig otthon verd a f..d, és teljesen megszokod, hogy nem csinálsz semmit egész nap.

Legalább tanulnál valamit, ha dolgozni nem akarsz. De az se.

2019. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!