Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy küzdjem le az aggodalmam?

Hogy küzdjem le az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Van egy 24 éves epilepsziás lányom, aki egyedül él. A közelmúltban az egyik barátnőm epilepsziás fia meghalt egy roham miatt. Ezóta mégjobban rettegek, mint azelőtt. Egy nap 3x hívom, és egy héten minimum 3x látogatom meg, és ha nem veszi fel egyből a telefont pánikba esem. Nem szeretnék rátelepedni, viszont rettentően aggódom, minden percben rettegek attól, hogy rohamot kap és megfullad miatta, nagyon beveri a fejét, agyvérzést kap álmában stb.

Gyerekkorában nagyon sokszor volt kórházban a betegsége miatt, sűrűn voltak/vannak rohamai.

Nem tudom, hogy ezt az állandó félelmet hogyan küzdhetném le. Esetleg tudtok valamilyen tanácsot adni?



2019. dec. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Egy epilepsziás felelőtlenség egyedül hagyni élni,ilyen proli sablonok miatt, hogy "nem akarok rátelepedni".
2019. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy fogalmazok: Zavarja már. Önálló felnőtt, én pedig megfojtom az aggodalmammal. Így érzi, és ez a másik ami miatt teljesen tanácstalan vagyok.
2019. dec. 8. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Megihletett Juice Wrld halála?
2019. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Biztos léteznek kütyük, amik epilepsziás rohamnál üzenetet küldenek. Nem értek hozzá, csak bedobtam egy keresőbe, pl. rögtön itt egy:


[link]

2019. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Tökmindegy, mert akár a BKV-n is lehet rohama és meghalhat, ha nem tünetmentes.


Ez az a kategória, ahol el kell engedni az egészet, hagyni élni a lányt (ahogy tud, ezzel a betegséggel tünetmentesen sem lehet), aztán majd lesz valami.


Ketrecben elvégre nem lehet tartani.

Én tünetmentes vagyok, de hát nem mindig voltam az.

Szépen lassan eltűnt az a kicsi magánéletem is, ami egyáltalán volt. Aztán beállították a gyógyszert.

F

2020. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!