Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem anyukámnak elmondani...

Nem merem anyukámnak elmondani a szakítást. Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Az első szakításom 18 éves koromban volt. Én mondtam ki, nagyon jó döntés volt, boldogtalan voltam a srác mellett és így is sokáig húztam. Amint hazaértem, elmondtam anyumnak, aki először totál lefagyott, majd belekezdett a mondandójába, miszerint elrontottam, soha nem találok senkit, aki így szeretne, mint ő, most tettem tönkre az életemet... kb 1 hónapig lehetett érezni, hogy csalódott bennem. Nagyon szerette az exemet és nem tudott róla, hogy nekem minden nap vele egy kínszenvedés volt a végén.


Azóta több szakításom volt, de akkor mind velem szakítottak. Volt, hogy aggódott értem, meg nyaggatott, hogy meséljem el, mi történt, de nekem nagyon rossz az ilyeneket elmesélni. Már ott tartunk, hogy Messengeren írom le neki, hogy szakítottunk, de nem akarok róla beszélni. Ha nem ismerte a srácot, nem is nyaggat vele.


Most a legutóbbi exemmel 2 hete vége és még mindig nem tudja... imádja őt, folyton róla beszél és róla kérdez. Én szakítottam, félek, hogy ezt se fogja megérteni, mert már úgy vette, hogy örökké fog tartani...


Ja, még az fontos infó, hogy anyukám szerint csak akkor lehetek boldog, ha van párom, ha nincs, akkor meg csak szomorú lehetek és már nagyon szeretné, ha lenne egy férjem (24 vagyok), vagy legalábbis olyan barátom, akivel ez be fog következni.


2019. szept. 30. 13:04
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Komolyan milyen családok ezek ahol rettegtek őszinték lenni és te is inkább szenvedtél minden nap vkivel csak ne hogy kiállnod magadért felvállalnodd a valódi érzéseidet ..

2019. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Jól sejtem hogy egyedülálló anyuka?
2019. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
24 évesen azt hiszem nem kell mindenről beszámolnod. elég nagylány vagy, a magánéleted egyedül rád tartozik. anyudnak nem kell mindenről tudnia,és a boldogság nem azon múlik hogy férjnél vagy-e,bár nem árt ha van egy partner ehhez.
2019. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Anya, szakítottunk, mert nem működött. Nem, nem fogunk kibékülni. Nem vagyok vele boldog.

Ennyi.

Azt hittem, egy kislány írta ki a kérdést ....

2019. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincs köztetek anyáddal normális, őszinte viszony, akkor nyugodtan mondd neki, hogy veled szakítottak, akkor - ahogy írod - nem fog nyaggatni!

Megjegyzem, hogy 24 évesen nem sok köze van hozzá, de ha nálatok ez a rendszer ...

2019. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként gyámság alatt állsz a visszamaradott értelmi képességeid miatt?
2019. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakitottunk mert nem müködött és nem voltam boldog mellette.És nyugi anya,nem vagyok szomorú.
2019. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogy te mennyit szakítasz, ez a hobbid?
2019. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hmm .... szerintem te vagy az exem :D
2019. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!