Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mennyire aggasztana...

Szülőként mennyire aggasztana titeket, ha a 17 éves lányotoknak eddig még nem lett volna kapcsolata, és nem is beszélne fiúkról?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Majd eljon az ideje nem időre kell párt találni. A másik, hogy lehet érdekli a dolog csak zárkózottabb típus.
2019. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire. Nem kötelező már általános iskolában fiúzni, vannak komolyabb lányok is.

Szerintem teljesen normális. Majd eljön az ő ideje is.

2019. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem aggódnék. Esetleg felhívnám a figyelmét nagyon finoman egy-két szimpatikus fiúra, és figyelném, hogy hogy reagál. Mindenképpen poénosan, hogy ne érezze vegzálásnak.
2019. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
óóó, én csak örülnék..az én lányom már 14 évesen fiúzott, most 20 és még mindig együtt vannak. örülj inkább, más gyereke már ennyi idősen mindenkivel össze fekszik..hogyha esetleg tényleg hidegen hagynák a fiúk később is, és kiderülne hogy lezbikus, akkor a legjobb dolog amit tehetsz hogy szereted és elfogadod. van egy haver csaja a fiamnak, aki 19 évesen jött rá hogy lezbikus, és nem fogadta el az anyja, elzavarta otthonról, pár hónapig nálunk lakott...nem megoldás semmi az elfogadáson kívl
2019. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én sem fiúztam, talán 1-2 srác volt aki tetszett egy rövid ideig de nem jelentettem be otthon.. 20 éves korom után lett először barátom
2019. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne neki? :D Ez nem kötelező... ahogy az se, hogy 17 évesen fiúzzon. Esetleg mások a prioritásai, tanul, készül a jövőjére, netán egy fiú sincs az ismerősei között, akivel közös lenne az érdeklődési kör stb... :)
2019. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegzáld...

23 évesen volt először komoly kapcsolatom, de 18 éves koromtól b*gatott anyám, hogy tutira leszbi vagyok, csak mert egyetem alatt albérletben lányokkal laktam együtt... annyit ért el vele, hogy soha semmit nem mondtam el neki ezzel kapcsolatban, a komolyat is csak azért, mert egyszer meglátott egy nagy csokor virággal.

2019. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon aggasztana!!! Azonnal elvinném pszichiáterhez, hiszen ez nem normális!!! Iszik, drogozik amúgy rendesen? Azt is ideje lenne elkezdeni, mondjuk néhány selyemfiú társaságában.
2019. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Nagyobbik lányom lassan 20 lesz, és kb. ugyanez a helyzet. Annyiban más, hogy azért szokott beszélni fiúkról, de köztünk nagyon ritka erős az anya-lánya kapcsolat, maximális a bizalom. Tekintve, hogy nyitott szemmel járok a világban és látom, hogy milyen srácok vannak, nem csodálom, hogy nem talál megfelelőt. Komoly lány, egész más értékrenddel, mint általában a korosztálya. Hidd el - ahogy én is hiszek benne -, ha eljön az ideje, megtalálja a neki valót. Én nem bánom, hogy nem áll össze bárkivel és vannak igényei.
2019. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal. :) Későn érő voltam vagy nem tudom, így esett jól, addig inkább elvoltam a saját világomban meg haveroztam, nem érdekelt a szerelem, legfeljebb csak elméletben.
2019. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!