Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mutassam be a barátomat?

Hogyan mutassam be a barátomat?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves meleg fiú vagyok. A szüleim tudják hogy meleg vagyok es elfogadják.

Holnapfogom bemutatni nekik a barátomat. Reggel akarok egy kis célzást tenni hogy nem egyedul érkezek haza.


Hogyan csináljam?

Mit mondjak?

Hogyan mutassam be?



2018. nov. 7. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan ugy mint a heterók,szia Anya Apa ő a Kedvesem. Ennyi.

64F Egy meleg fiu édesapja.

2018. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
99%

Első körben ne kis célzást tegyél, hanem mondd meg nekik egyenesen hogy be szeretnéd mutatni a párodat, alkalmas-e ma este.

Ez nem a melegséged miatt van, nemtől függetlenül kellemetlen szituációt fog okozni ha váratlanul toppantok be.

Édesanyád helyében valami olyan pillanatban szeretném megismerni a párodat amikor kipihent vagyok, tudok főzni vagy sütni valami finomat, ki van takarítva és rendben van a ház, és lélekben számítok arra hogy vendégeim lesznek.

És nagyon zavarna hogy úgy jelenik meg valaki, hogy egy régi kinyúlt pólóban ülök a tévé előtt, semmi kínálnivaló, a mosott bugyim ott szárad a szobában, végre pihenhetnék, ő meg be akar mutatkozni.

Azon kívül meg ne görcsöld túl, ha a szüleid elfogadóak, kíváncsiak lesznek a barátodra és el fognak beszélgetni, nem lesz semmi baj.

2018. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
97%
Én igy gondolom: ő a nagy ő és kész 1 nőket kedvelő nős férfi
2018. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!