Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes beszélni így a szüleim...

Érdemes beszélni így a szüleimmel, hogy azt hiszem, hogy meleg vagyok vagy pedig inkább akkor, ha biztos vagyok benne?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez attól is függ hogy ők hogy vélekednek róla, de én magam sem tudom, mert amikor szóba jönnek a melegek, teljesen közömbösek és nem tudom, hogy azért mert nem különösebben izgatja őket a dolog, vagy zavarja őket, csak nem mondják.

16 eves fiú vagyok amúgy ha ez számít. Annyi a történet, hogy elkezdtem beszélgetni egy fiúval és én sem tudom pontosan, de mintha nem csak barátságból kedvelném, csak félek neki elmondani. A lányokkal meg az a helyzet, hogy maximum csak azokra figyelek fel, akik hát úgymond szépek, de amúgy nem igazán érdeklődöm irántuk és nem tudnám elképzelni, hogy egy lánnyal legyek együtt.


2017. szept. 4. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még ne, várj, amíg teljesen biztos nem leszel benne
2017. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépen lassan elkezdheted felvezetni nekik a témát. Legfeljebb ha mégse akkor megkönnyebbülnek☺
2017. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor mondd el, ha biztos. Legtöbb szülőt sokkolja, ha ezt megtudja a gyerekéről. Ha nem vagy benne biztos, kár még elmondani. Ha biztos, akkor viszont ha elmondod megkönnyebbülsz, a szülőknek viszont idő, míg feldolgozzák.
2017. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy még, egyrészt nagyon fiatal és egy hosszú folyamat elején vagy. Az önmegismerés nehéz és hosszú út, főleg ha a szexualitásról van szó, Fölösleges címkéket aggatnod magadra, főleg ha az ég világon semmi tapasztalatod nincs, így én nem tudnálak komolyan venni.
2017. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mansour ***** válasza:
100%

Hát, ez alapján még nem mondanám, hogy meleg vagy, csak olyan "langyos".


Mondjuk nem ártana tisztázni egy dolgot, már bocs a nyílt kérdésért, de:

Szexuálisan mennyire izgat fel egy lány, és mennyire egy fiú? Biztos voltál már olyan helyzetben, strandon, öltözőben, zuhanyzóban, stb. vagy esetleg olyan intim helyzetben, hogy meg tudd ítélni, milyen hatást gyakorol ez rád. Mert az, hogy "mintha nem csak barátságból kedvelném", hát az bocs, de elég lagymatagul hangzik. Ha nem azt érzed ilyenkor, hogy alig bírod visszafogni magad, nehogy ráugorj, akkor inkább azt mondanám, hogy nem meleg, hanem csökkent szexuális érdeklődésű vagy, esetleg aszexuális. Már bocs, nem akarok sértő lenni, de ezzel a lehetőséggel is számolni kell.

2017. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!