Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok, akik nem tartják a...

Azok, akik nem tartják a szüleikkel a kapcsolatot (általában jogosan) van információjuk, hogy mi lett a szüleikkel?

Figyelt kérdés

Több válaszolónál olvastam ilyet, ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés.

Tudjátok, hogy mi történt a szülőkkel? Próbálták jóvá tenni vagy hogyan dolgozták ezt fel? Esetleg örültek, hogy "egy gonddal kevesebb"?



2019. dec. 18. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom mi van a szüleimmel, de nem is érdekel. Hallomásból tudom, hogy elárverezték a házukat (azóta már le is bontották), de nem tudom hol laknak.

Nem is érdekel. Az sem, hogy ők hogy viszonyulnak hozzám. Nekem valóban 1 gonddal kevesebb.

2019. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen feljelentettem apámat és anyámat. 23 évesen a bíróságon láttam utoljára őket amikor kimondták a bírói ítéletet. Húgom gyámja lettem hivatalosan is, így ketten éltünk tovább. Sok-sok év telt el. Mivel a szüleink nem kereshetnek fel minket, mi meg nem akarjuk látni őket, így fogalmunk sincs, hogy élnek-e még. Ha igen, hol. De nem is igazán érdekel. Lezártuk a múltat velük együtt.

47/N

2019. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van anyámkiugrott az ablakon, miközben ott voltam Kell ennél több ??
2019. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!