Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is ilyen az anyukátok?...

0Üres0 kérdése:

Nektek is ilyen az anyukátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor rosszat csinálok akkor azt mondja mindig, hogy fejbe foglak ütni. Na és akkor? Mi lesz ha fejbe üt?? Nem lesz világ vége. Nem értem, hogy miért nem érti meg hogyha megüt akkor úgysem fogok jobb lenni. Közben meg azt mondja, hogy akkor majd sírhatsz. Ember...És ha megüt b*szdmeg, miért a verés a megoldása minden szülőnek?? Láthatnák, hogy némely gyerek nem lesz jobb ha megütik. Akkor miért nem fejezik be a verést??

2019. dec. 18. 17:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor a tanárom azt mondja, hogy az erőszak nem megoldás. Akkor meg miért b*sztat az anyám?
2019. dec. 18. 17:53
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez az a kérdés amit remélem most sok sok szülö elolvas akik azt gondolják, hogy egy pofon cak jót tesz a gyereknek.


A gyereket nem pofozni kell, hanem foglalkozni vele.


Kérdezö mit szolnál hozzá, ha anyád egyszer azt mondaná a fejbe ütés helyett, hogy " na gyerek ide kislányom üljünk le, és elmondom mi is a baj azzal amit csinálsz. Segítek neked, hogy legközelebb ne csináljál bajt.


Még egy kérdés: miért érzed magad rossznak? Te tényleg rossz vagy vagy amit csinálsz az a rossz?

2019. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es Anyukám azt mondja, hogy tiszta olyan vagyok minnt a testvérem. Ugyan olyan vagyok. Pedig nem. Csak rossz az amit csinálok, amúgy meg nem vagyok rossz
2019. dec. 18. 18:00
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Na és meg is teszi vagy csak mondja? A stílusodból ítélve nem te lehetsz a világ legjobb gyereke. Lehet már százszor elmondta, hogy ne csináld, de te mégis megteszed, egyszer minden szülőnél elszakad a cérna. A megoldás egyszerű, ne tegyél rosszat, akkor nem fognak fenyegetni.
2019. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért csinálsz rosszat egyáltalán? Attól jobb, ha anyádat idegesíted? Óvodás vagy, vagy mi?
2019. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4-es Meg is teszi... Meg egyszerűen idegesít. A hangja, meg az hogy beszél én meg azt mondom neki hogy: Magadban nem tudsz beszélni? Ő meg: Az ember társas lény, amúgy is itt vagy. Mivel én ilyen zárkózott csendes megfigyelő típus vagyok, így eléggé idegesít engem az anyukám.
2019. dec. 18. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Szófogadadatlan meg még szemtelen is. De azért jó, hogy főz neked meg mos rád, és telefont is vesz, ugye? Akkor nem idegesít?
2019. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Anyád egy nevelésre alkalmatlan p*csa.
2019. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
"Csak rossz az amit csinálok, amúgy meg nem vagyok rossz" Ba.zdki, ezen jót röhögtem. Védesd le , mert a rablók, gyilkosok lenyúlhatják. Hisz ők se rosszak... Kezdem megérteni miért akar anyud megverni. Jogosan. Arrogáns kis hülye. Idegesít ha anyád beszél? És az nem idegesít hogy etet, eltart, főz rád? A pénze jó?
2019. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

#2 örülök hogy ide is próbálod behozni ezt a provokatív maszlagot, nem elég hogy egyszer maga a "nevelőcélzatú pofon szabad-e" kérdés ki volt emelve, áá provokáljunk még.


Van különbség az hogy a gyerek életében 1x kapott 1 hatalmas pofont mert átlépett 1 határt, és más ha a szülő naponta odaüt a gyereknek, mert más nevelésiformát nem ismer, vagy csak a feszültségét akarja levezetni. Az értelmesebb réteg tudja értelmezni a jelentéseket.

A kérdésre pedig annyit, hogy tuti még egyszer sem ütött meg anyád csak mondja, akkora pofont kéne neked levágni hogy így mersz róla beszélni csak mert nem viseli el a rossz gyerekét. Ha annyira rossz otthon takarodj intézetbe, jelentsd fel a saját anyád aztán mehetsz lakatos és oláh pulyák közé akik majd megtanítják hogyan beszélj tisztelettel.

2019. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!