Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig mehet el egy apa a...

Meddig mehet el egy apa a felnőtt, de még vele élő lánya féken tartásában?

Figyelt kérdés

Nem az "amíg az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod, amit én mondok" dolog érdekel, hanem kifejezetten a téma jogi oldala. Szabadságkorlátozásnak minősül-e például az, ha az apa bezárja a házba és a szomszédokkal megfigyelteti a 21 éves lányát azért, hogy az ne találkozhasson a számára nem szimpatikus barátjával?


(megj.: nem szeretnék senkit sem feljelenteni, sem beperelni, csak érdeklődöm)



2019. dec. 22. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Kezdődik, Apu, kezdődik....


A szokásos mantra, a huszonharmincadik topikban...

Pffff…...

2019. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig semeddig nem mehet el; illetve amíg hagyja a 21 éves. Ellene úgy lehet tenni, ha önálló életet kezdesz.
2019. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
56%
Megszöktesselek?
2019. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
3, csak ha a magad ellensége vagy 😂
2019. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
elég sok ilyen előfordul pedig. jó lenne ha nem burokban élnétek.
2019. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Adtál rá okot,hogy az apud ezt csinálja veled?
2019. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Jogilag nemcsak hogy szabadságkorlátozásnak de több emberi jogokat sértő cselekedetnek is.
2019. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

De nem tudjuk a részleteket mert ha mondjuk apuka rájön hogy a lánya barátja szociopata vagy pszihopata akkor így csak a lányát védi.


Előző voltam. De tudom az ilyen védés sem hatékony ha a lány túl naív.

2019. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen reális, hogy apuka átmegy a szomszédokhoz, hogy amíg ő nincs otthon tartsák szemmel a házat és figyeljék nem megy-e el otthonról a lánya és a szomszédok ehhez asszisztálva az ablakban állnak és figyelnek.
2019. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Baratkozz össze a baratjával nefelj, nemsokara szakit majd vele. Hivd el sörözni de a lanyodat hagyd ki kezdj vele haverkodni stb. Nezd meg mi az erdeklődesi kore beszelgess vele arrol hosszan. Ugy otthagyja mint annak a rendje.
2019. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!