Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukam rajott hogy meleg...

Anyukam rajott hogy meleg vagyok es tilt a paromtol, mit tegyek? L/21

Figyelt kérdés
Kiderult edesanyukam szamara, hogy meleg parkapcsolatban elek, ennek mar 1-2 honapja. Mondanom sem kell, hogy kezzel-labbal tiltja. Egyre nehezebben viseljuk hogy alig latjuk egymast, es azt is hogy folyamatosan hazudnunk kell, hogy kivel mikor es hol vagyok. Mar fenyegetett is eleg sok mindennel. Nagyon szepen kerlek titeket segitsetek, hogy hogy lehetne ezt az egeszet tovabbra titokban tartani, mert egyre kevesebb otletem van. O eletem szerelme es soha nem akarom elvesziteni.

2019. dec. 25. 13:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
8%
Hogy derukt ki otthon hogy lezbi vagy? Am fiut mutatnek be a helyedbe.. Alibli jobbat nem tudok egy jo haver csak segitene, am mindig a lany9khoz vonzodttal vagy csak mostanaba jottel ra? Miota vagytok egyutt?am sose tagadnam ki ezert a gyerekem, hisz mikozom a nemi eletehez, attol meg ugyan az az ember, es oruljon egy szulo ha megbizik benne a gyereke.
2019. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor nem meleg vagy, hanem leszbikus.
2019. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%

A leszbikusok simán használják magukra a meleg szót is, nem ezen kell rugózni.

Kedves kérdező, ha otthon maradsz, feladod a szerelmedet. Ezt is, meg az elkövetkezőket is. Amíg el nem költözöl, nem lesz fenntartható kapcsolatod, a jelenlegi is szét fog esni. Választanod kell.

2019. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Mire elköltözöl el is múlik majd a divat-melegséged...
2019. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Van valami mas otlet a koltozesen kivul esetleg? Szukseg lenne ra.

Es mi az, hogy divatmeleg. Miert lennek divatmeleg?

2020. jan. 2. 21:18
 26/30 anonim ***** válasza:
92%
Az a másik ötlet, hogy saját magad elhiszed, hogy felnőtt vagy. Hogy senki nem tilthat meg neked szerelmi kapcsolatot. Engedély nélkül egyszerűen elmész a barátnődhöz és vállalod önmagadat. Ha a szüleid emiatt kitagadnak, akkor nem szeretnek, olyan kapcsolathoz ragaszkodni pedig, amelyben az embert nem szeretik, a legteljesebb botorság. Nem fognak kitagadni, de ha mégis: nem kár értük.
2020. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Jól írják, költözz el!! Nem akarod elveszíteni a családod? Biztos, hoyg szeretnek ők téged? Mert ha így lenne, elfogadnák azt, hogy hogy leszbi vagy. Sajnos itt nincs mit tenni, beszélsz te össze-vissza stratégia, mi? :D meg "nagykorúvagyokmár" Igen, nagykorú vagy, de ahogy neked is lehetnek saját döntéseid, úgy a szülők sem kötelesek már eni adni neked! Simán utcára rakhat anyukád, ezt ne felejstd el!!! Az a helyzet, hogy váalsztanod kell, vagy a barátnőd, vagy a családod. Ha otthon maradsz a barátnődet veszted el, mert anyukád azt mondta, oad nem mehettek.


Saját véleményem (fiú vagyok veled egyidős, és a csajokat szeretem-külön lakok) A Rózsaszín felhőt majd odébb fújja a szél, aztán rájösz, hoyg hoppá mégis scak a pasikat szereted vagy biszex vagy :D Ez azert erős, hogy ő leted szerelme 21 éves korban még ninsc éelted szerelme... :D :D XD :D Nem kötekedek, ne erts fére, de vagy költözz egy vagy szakits bnőddel eza két opció...

2020. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Írtad, hogy tanulsz még. Kollégium nem megoldható? Vagy olyan munkahelyet keresni ahol biztosítanak szállást is.


Örökké nem hazudhatsz, hogy idemész odamész nem vele találkozol mert az jobban tönkreteszi a kapcsolatot ha folyton bujkáltok és hazugságban éltek. Az ő szülei tudják? Esetleg próbáljanak beszélni anyuddal, áthívni őket és leülni beszélgetni mint a felnőttek. Gondolom anyud maga a melegség gondolatától van rosszul, ha nem mutatkoztok előtte ketten akkor hozzászokik talán egy idő után. Beszéljétek meg, hogy nem nálatok lesztek hanem náluk és akkor nem kell néznie sem azt, hogy milyen boldog vagy. Akárhogy fenyeget, kiabál te mindig maradj nyugodt, a veszekedés közben öleld át mond neki, hogy te ugyanaz vagy és szereted őt, akkor ő miért nem szeret téged. Habár az én gyerekem még kicsi nagyon, de már most tudom hogy 10000% elfogadom majd akármilyen is lesz

2020. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Esetleg próbálj meg vele normális keretek között beszélni, hogy mi az, ami miatt ilyen ellenséges azzal a lánnyal meg ezzel az egésszel.

De valóban, igazuk van az előző válaszolónak is, nagykorú vagy mar, ne otthon találkozzatok akkor. Nem tudom, mennyire homofóbok a szüleid, de esetleg a beszélgetés hatásos lehet.

2020. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Mire elköltözöl el is múlik majd a divat-melegséged..."


Nagyon gyenge vagy trollnak. Remélem te is divatból vonzódsz az ellenzekő neműekhez. :D


Kérdező, valamit nem ártana kezdeni. Előbb-utóbb anyádnak szembe kell néznie hogy leszbikus vagy és nem fogsz megváltozni. Ha neki mások véleménye és a homofóbiája fontosabb, akkor jobb nem erőltetni ezt a kapcsolatot.

2020. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!