Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek? Mit...

Miért nem engednek? Mit csináljak hogy elmehessek?

Figyelt kérdés
A barátommal elmennének Bécsbe egy hétre de jön az anyukája is és a pasija az anyjának. Több mint fél éve vagyunk együtt és már 18 vagyok. Pénzt se kérnék nagyon a szüleimtől. Azt hiszik a sexről szol az egész de közben meg nem. Szeretnék velük menni nagyon mert nekem ez fontos de a szüleimmel nem szeretnék ezen összeveszni és hozzájuk vágni hogy de már felnőtt vagyok. Velük lakom és egy jo darabig még szeretnék is. És szerintem ebben semmi nincs hogy elmegyek csak anyukám szerint ez korai és az ő idejében ez nem volt ezért nekem se kéne mennem. Mit csináljak hogy meggyőzzem őket vita nélkül?
2019. dec. 25. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Mond meg neki, hogy nem csak Bécsben lehet szexelni.
2019. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet h9gy más miatt nem akarja? Pl nem bízik a barátodban vagy a családjában?
2019. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 aparalyza ***** válasza:
31%

Pl., hogy a mondanivalódat vesszővel elválasztva fogod írni!

Kérdezz rá a miértre. Ha 18 múltál, a jogok és kötelmek változnak. Ez azt jelenti, hogy simán elmehetsz Bécsbe.

2019. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Beszéljen anyád a pasid anyjával, hogy megbízzon benne. Nyilván nem ismeri.
2019. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Menj el. Beszélj az anyukáddal. Mondd ezt el neki amit ide leírtál. Mi köze van ahoz mikor szexszelsz? A párkapcsolat egy fontos része. 18 vagy felnőtt. Azt csinálsz amit akarsz. Megtehetsz bármit. De cserébe a felelősséget vállalnod kell érte. Ha van pénzed dolgozol, akkor nem mondhatnak semmit. Ha viszont ők tartanak el, és ők finanszíroznák ezt neked, plusz költőpénz...akkor megértem hogy nem engednek. De a szexuális életed az a te dolgod, nyilván 18 éves nem sakkozni fogsz a pasiddal. Mi ebben olyan meglepő...
2019. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Miért kéne vita nélkül? Felnőtt vagy, azt mondod. Akkor vállald a vitát. Ha nem a szexről szól, akkor miről? Érvelj.
2019. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Áruld már el, miért sexnek írod a szexet?
2019. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

#7: akkor ezek szerint nem csak nekem bántja a szememet...

Kérdező: vállalt fel a vitát! Kérdezz rá az okára!

Ha a szexről féltenek, arra is kérdezz rá, mi vele a baj?

2019. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Semmi költő penzt nem kerek es ezt nekik is mondtam, a sajat penzembol lesz amiért dolgoztam. Azert szeretnek menni mert jol erzem magam vele es egy jo élmény, azert hogy másfele is menjunk. Apukám szerint kesobb megfogom ezt bánni es ezert nem akarjak. Meg hogy a sulira kell koncentrálnom..most szunet van es kitűnő tanuló is vagyok de mindegy.
2019. dec. 25. 21:22
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
Tudják, hogy már nem vagy szűz?
2019. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!