Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem szeret? Miért nem...

Anyám nem szeret? Miért nem azt kaptam Karácsonyra, amit kértem?

Figyelt kérdés
Anyum megkérdezte már októberben, hogy mit szeretnék Karácsonyra. El is mondtam neki. Csak azért sem azt kaptam. Akkor már nem is szeret?

2019. dec. 26. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Én sem. Bocs.
2019. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

A karácsony kisbetű.

És engem is érdekelne, hogy mit kértél és mit kaptál.

Na és mit válaszolt anyukád, mikor megkérdezted?

2019. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
74%

Érdekes figura vagy te.. Mégis hány éves vagy? 10?

Tőlem apám kérdezte állandóan, nyilván anyum is egy párszor és nem tudtam rá válszolni mert mindenem megvan, meg számomra a karácsony már rég nem az ajándékokról szól hanem sokkal inkább a családdal való beszélgetés a meleg ünnepi ebéd mellett... Tudod mit kaptam végül? A múlt héten elmentem venni pár cuccot magamnak (pulcsit, pólót, alsót) És akkor mondtam, jó akkor ha nagyon ragaszkodnak hozzá, hogy megajándékozzanak fizzessék ki valamelyik ruha áràt. Mégis mit szerettél volna kérni? 17/F

2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
En sem vettem meg az autót (ez a beleulos akksis terepjaro) pedig szeretem a fiam. De van oka h nem kapta meg🤷‍♀️
2019. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!