Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nehéz, de megkérdezem, ki mit...

Nehéz, de megkérdezem, ki mit tenne? Apa lánya kapcsolat. Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. APUMMAL megromlott a kapcsolatom, kB 9 éve nem láttam. Én 41 lánya,ő 65 apa. Hosszú lenne leírni, de tömören. Én 15 éve bekerültem a pszichológia, Nyéki utira, pánikbetegség végett. Nem tudom, de mint hallottam, a nővéremtől azt tudta meg, én drogos vagyok. Azt tudni kell, soha egy szál füves cigit sem szívtam el. 😊De azóta apám eltávolodott. Unokái 2x látta, akik 15,12 évesek. Sokat kerestem, közeledtek, semmi,

☹️Most a pápa, azaz apukája, aki 90 éves szívinfarktust kapott. Szeretem. Papát, és apukámat is. Mit csináljak? Van egy új családja 13 éves a fia, 41 éves a felesége. De nem hiszem el, nem számítunk neki😪Hogyan tovább.???


2019. dec. 30. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

hááát, konkrétan előrángatni nővérkét és apuci előtt számon kérni miért hazudott ekkorát.

Amúgy nem tehetsz semmit, szeretetet nem lehet kierőszakolni senkiből és nem is érdemes, ha az nem magától jön.

2019. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Menj el a papához, látogasd meg, ott majd valószínűleg összefutsz az apáddal. Ha nem, akkor úgyis a fülébe jut majd a hír, hogy ott jártál nála. Majd üzen neked, ha kíváncsi rád.
2019. dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nincs itt mit tenni, nem érdeklitek és kész. Még ha veled problémája is van, vélt vagy valós, az unokáival nincs. Szóval felejtős a dolog szerintem.
2019. dec. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
41%

Menj oda, konfrontálódj! Ne hagyd apádat elszökni, ha kell szorítsd a sarokba! Csak normál hangnemben beszélj vele, és mondd el neki az igazat! Mindenképp vidd a zárójelentésedet is.

Derítsd ki, ki hazudott apádnak a családból. Ezt a személyt hozd szégyenbe a többiek előtt, és szakítsd meg a kapcsolatot vele.

2019. dec. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hagynám. A gyerekét az ember feltétel nélkül szereti. Akkor is, ha drogos.
2019. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A biológiai apámat innentől kezdve letojnám nagy ívben, ha ennyire nem kíváncsi rám meg az unokákra.


Nővérkének meg elintézem, hogy több füle legyen, mint foga.

2019. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!