Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek erről mi a véleményetek...

Nektek erről mi a véleményetek? Tényleg én lennék ennyire gonosz?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy van egy 24 éves húgom akinek nem lehet gyereke, de ez nem mostani téma, már 20 éves kora óta tudja.


A pàrom és én szilveszterre meg lettünk hívva anyukámékhoz, apukám és a párom beszélgettek mikor szó került valahogy a gyerek témára. Mi mondtuk hogy valamikor a közeljövőben szeretnénk már családot alapítani, erre anyám kijött a konyhából ordibálva hogy én mit képzelek magamról, hogy lehet ennyire önző mikor tudom hogy a húgomnak nem lehet gyereke, és még egy csomó ilyen dolgot vágott a fejemhez. Azt mondta még a családból is képes lesz kitagadni ha gyereket merek szülni.


Tényleg én lennék ennyire szívtelen? Vagy anyám reagálja túl? A húgommal beszélgettem, ő azt mondta jelenleg a karrierjére koncentrál és már beletörődött hogy nem lehet gyereke, így anyám viselkedését sem értem.


2020. jan. 1. 20:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Lehetek*

Egyébként bocsánat ha pár vesszőt rossz helyre írtam/kihagytam, fáradt vagyok.

2020. jan. 1. 20:57
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
bocs, de anyád egy idióta...
2020. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
Ez nem empátia kérdése. Neked lehet, akarsz is. Anyád kattant. A hugod később örökbe is tud fogadni ha nagyon akar majd.
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
99%
Már bocsánat, de anyukám lenne a legboldogabb ember, ha egy gyermeket szülnék. Nem tudom, hogy a tesód mit szólt anyukád "kirohanásához",de ha őt nem zavarja, hogy ti családot akartok alapítani, akkor ne legyen bűntudatod, hogy a te hibád
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%
Anyád nem százas. Nem vett be némi kontyalávalót? De még akkor se.
2020. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Anyad tenylrg egy idiota. Mar bocs

Amugy meg nagykoru vagy, szrd le. Hugodnak lehet tenyleg rossz lesz egy kicsit de majd tul lep rajta.

2020. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

:O


Még akkor se legyen, ha a tesód emiatt szomorú lenne, rosszul érezné magát! Legfeljebb visszafogottabban beszélnék vele erről.


De anyukád ...

2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Én ezek után odavágtam volna anyámnak, hogy gyerek az lesz, de ő sosem fogja látni. De engem se nagyon.
2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
98%
Teljesen normális dolog, hogy gyermeket szeretnél, illetve családot alapítani. Arról, hogy a húgod nem tud szülni, semmilyen módon nem tehetsz (és másképp neki is lehetne gyermeke, pl. ha örökbefogad). Édesanyád rettenetesen túlreagálja, remélhetőleg ő sem gondolja ezeket komolyan, csak fél, hogy érzékenyen érintheti a téma a húgod. Ha mégis képes lenne ezért kitahadni, magától is megtagadja az unokája láthatását, szóval akkor ne is sajnáld, magára vessen. Helyesen tetted, hogy beszéltél erről a húgoddal, s tisztáztátok. Szerintem max annyit tehetsz, hogy nem emlegeted, s nem hagyod feljönni a témát, amíg le nem nyugszanak a kedélyek. A gyermekvállalásról, ha minden más rendben van az életedben/kapcsolatodban, stb. még véletlenül se mondj le emiatt! Boldog új évet kívánok. :)
2020. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Anyád fura. De érdekelne hogy az a "csomóminden" amit még a fejedhez vágott az konkrétan mi volt. Mert abból talán mi is képet kapnánk arról, hogy min húzta fel magát. Mert biztos hogy nem csak ennyin
2020. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!