Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sulit szeretnék váltani, de a...

Sulit szeretnék váltani, de a fater nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz iskolába járok. Nem is akartam oda menni, de fater kényszeritett mert tesóm is oda járt, de már ő kiballagott. Most pedig elszeretnék onnan menni, de apukám nem engedi. Mondhatjátok, hogy ki kell bírni, stb. De ha eltöltenétek egy napot meg értenétek.. magam vagyok egésznap, és semmk jót nem kapok.. tudni kell, hogy a fater nagyon makacs. Nemtudom hogyan lehetne meg győzni, valami ötlet?
2020. jan. 4. 20:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Elég jók a jegyeim.. okos vagyok és ott nemsokat tanítanak, amit pedig tanítanak már szinte tudom..
2020. jan. 4. 21:25
 12/27 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy nem rúgnak ki onnan.. már egy csomó hianyzásom van és most sem rúgtak ki🤦🏾‍♂️ a korlátot pedig már rég túlléptem.
2020. jan. 4. 21:27
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Már megint burokban gondolkodtok, nem csak értelmiségi írhat az oldalra. A kérdező apja max szakmunkást végzett szerintem és igen van ilyen is,hogy rossz sulihoz ragaszodik a szülő, üdv a valóságban gyakorisok
2020. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmit nem tehetek faterommal, hogy meg engedje a suli váltást?😂😒
2020. jan. 4. 22:03
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
taán aér4evelnél az új suli mellett , mondj valami konkrétumot miért akarsz oda meni. Ne csak azt mondd, " rossz ez a suli el akarok menni"
2020. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Na igen, nem tudom mit mondjak, hogy meg engedje.. ezért is kérek tőletek segítséget.
2020. jan. 4. 22:12
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk kérdező, ha a szüleid 100%-osan is támogatnának, akkor sincs nagy esélyed átkerülni egy jobb iskolába.

Írod, hogy gyűjtőbe jársz, rég túllépted a hiányzási limitet, ráadásul a rossz iskola miatt valószínűleg iszonyúan le vagy maradva a tananyaggal.

Szerinted melyik iskolába kellenél így?


Miért ide íratott be apukád? Így csak el fogsz zülleni.

2020. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Közelben van egy iskola és oda felvennének. Ezek ellenére is, mert ismerik a sulimat..
2020. jan. 4. 22:32
 19/27 A kérdező kommentje:
Volt már mással ilyen, vagy hasonló? Én valami jó szövegben reménykedem.. nemtudom magam kifejezni legnagyobb hibámra. És ha azt kamuzom neki, hogy csapatostul rám jönnek annak szerintetek lehet értelme?
2020. jan. 5. 02:13
 20/27 anonim ***** válasza:
40%

Ha a helyi gyűjtőbe jársz akkor nagyon nehezen vennének át jobb suliba. (A gyűjtőből egyik iskola sem szeret átvenni diákot) Javaslom várd meg míg nem leszel tanköteles és menj esti tagozatra, ha már apád nem engedi a suliváltást.

Másik javaslatom az hogy beszélj édesanyáddal erről a problémáról és keressetek egy másik sulit.

2020. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!