Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sulit szeretnék váltani, de a...

Sulit szeretnék váltani, de a fater nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz iskolába járok. Nem is akartam oda menni, de fater kényszeritett mert tesóm is oda járt, de már ő kiballagott. Most pedig elszeretnék onnan menni, de apukám nem engedi. Mondhatjátok, hogy ki kell bírni, stb. De ha eltöltenétek egy napot meg értenétek.. magam vagyok egésznap, és semmk jót nem kapok.. tudni kell, hogy a fater nagyon makacs. Nemtudom hogyan lehetne meg győzni, valami ötlet?
2020. jan. 4. 20:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%

Ez a gyűjtősuli egy félig igaz urban legend...

Minden évben van kijelölt iskola, aminek fel kell venni azokat, akik sehova nem jutottak be a választottakból. De ez mindig másik iskola. Úgyhogy az, hogy akkor fel kellett venni, nem jelenti, hogy ott is kell tartani.

Ahogy az sem feltétlenül igaz, hogy az ilyen tele van kisebbségivel, nálunk volt kijelölt egészen jó szakközép is. És általában azok kerülnek ide, akik kicsit merêszen jelölnek iskolát a felvételinél, a realitást teljesen nélkülözve.

2020. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hany éves vagy?

Amuyg leülsz apukáddal, meg anyukáddal és elmeséled azt, amit ide leírtál. "Apu, anyu, szeretnek másik iskolába menni, mert...."

Azt azért nem árt észben tartani, hogy ha ez egy szakiskola vagy szakmunkás képző, akkor kb esélytelen, hiszen az eddigi szakmai tantárgyakat nem igazan tudnád bepótolni

2020. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Oké, hogy lepontoztok, de nem azért, mert érveitek vannak, hanem mert érzelmeitek. Gondolom, közötök nincs a témához. Nem csoda :D
2020. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tanárként a következőket ajánlom: beszélj az osztályfőnököddel és mondd el őszintén a helyzetedet. Ő beszélni tud apáddal és elmondja, hogy miért lenne jobb számodra az iskolaváltás. Valószínűleg meg tudná őt győzni.
2020. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Osztály főnök nemszívesen engedne el
2020. jan. 5. 20:06
 26/27 anonim ***** válasza:
57%

Imádom, hogy töröltetik a hozzászolásomat, mert csak említést teszek a cigányokra (ugye a gyűjtők nagy része tele van velük).

Le sem írtam, hogy "cigány", csak azt írtam, hogy: "teli vannak c-kkel az ilyen iskolák..." vagy valami ilyesmi.


De akkor most leírom: cigánycigánycigányCIGÁNY!!!!!

2020. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
Én is leírtam, hogy CIGÁNYsuliba jár a gyerek és szekálják, de úgy látszik, a valóságot moderálni kell, mert nem elég polkorrekt. Orwell csettintene, ha még élne.
2020. jan. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!