Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészséges hogy így élek...

Egészséges hogy így élek ennyi idösen?

Figyelt kérdés

30 éves férfiként szülöknél lakni. Csakis az észérvek motiválnak a 2 testvérem elköltözött de albérlet után kevesebb marad nekik mint nekem, így nem látom értelmét hogy elköltözzek mert itthon csak jelképes összeget kell leadni havi 15 ezret semmi más költségem nincs. Viszont elköltözés esetén magamra vagyok utalva semmiben se támogatnának, pedig megtehetnék mivel 5 lakásuk van de testvéreim se kapnak semmit, szóval gondolom ez a cél hogy ne legyünk függetlenek,mivel függöség jobban megéri. Mert hiába keresnék 200-al többet ha lakást kellene bérelnem és kaját mindent fizetnem így viszont elteszem havonta a kereset nagyrészét.

Magánélet nincs mert konzervativok az ultra tipusból, házba senkit se fogadhatok. Önállósodni se lehet így hogy otthon mindent megcsinálnak.



2020. jan. 6. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szólnának bele a magánéletedbe, akkor azt mondanám, hogy nincs gond ezzel, amíg mindenkinek megfelel. Így viszont lenne miért elköltöznöd. Kevesebb pénz, de több szabadság, azzal és úgy élnél, akivel és ahogy akarsz.
2020. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
91%

Te tudod..

Felhoztal pro es kontra erveket. Ha csak 15 ezret kell leadnod, akkor valamilyen szinten megis tamogatva vagy.

Ez a kerdes a minap elhangzott mar.

En koltoznek. Mire varsz? 60 evesen kezdesz majd parkapcsolat utan nezni, miutan az oledbe hullott 1-2 lakas, vagy mire osszekaparod a penzt sajatra?

Ha neked ez kenyelmes, akkor hajra. Engem nem zavar.

2020. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 A kérdező kommentje:

40 éves koromig várnék mert akkor megy nyugdíjba apám és költözik az ország másik felébe,oda már nem követném öket.

Szóval még 10 év együttélés de addig nem tudok haladni az életben a kényelmes gyüjtésen kivül.

Igen támogatnak amig itt maradok de irtam hogy költözés esetén magamra maradok ezt mondják is hogy onnantól magamra leszek utalva.

A másik kérdést nem én írtam,ezek szerint sokan vannak hasonló helyzetben

2020. jan. 6. 09:03
 4/101 anonim ***** válasza:
86%
te magad is jól tudod, hogy nem, különben nem tetted volna fel a kérdést. Hozhatsz észérveket pro et contra, de akkor is egy a lényeg: a szüleid nem engednek leválni, és ha nem teszel magadért most, akkor tényleg egyedül maradsz. Ami a rosszabb: a szüleid halála után nem sokáig fogsz élni. És ez biztos. Láttam már ilyet, ne várd meg, amíg ez lesz a vége.
2020. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
85%
A kutyának se fogsz kelleni 40 évesen. Főleg nem ilyen előélettel. De te tudod.
2020. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
16%
milyen előélettel? a 30-asok fele otthon lakik. ilyen albérlet és lakásárak mellett ugyan mit vártok?
2020. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
0%
Ne kamuzz!
2020. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:

4-es Nagy tévedésben vagy, nem apuci vagy anyuci kicsi fia vagyok,igazából a viszonyunk eléggé rideg van hogy 2-3 nap egy mondatnál többet nem szólunk egymáshoz, illetve napi 15 percnél többet nem is töltök velük egy légtérben. Legszivesebben költöznék de nem akarom másnak adni a pénzem hogy rajtam gazdagodjon a lakástulaj vagy a bank. Inkább várok amig telik sajátra, kényszerhelyzet.


Szóval 40esen már késö? Meg milyen elöélet?

2020. jan. 6. 09:35
 9/101 anonim ***** válasza:
81%
Kényszerből lakik otthon a harmincasok fele, és nem azért, mert ennyire debil. Ennek igénye sincs igazán arra, hogy normális életet alakítson ki, és ne az anyja törölje a popóját is. Szerinted van nő a világon akinek ez imponál? Persze a megélhetési kvákon kívül...
2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
61%
Miért kell mindig kiírni ezt a kérdést? Már volt.
2020. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!