Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet ennyi idősen is edzőtere...

Lehet ennyi idősen is edzőterembe járni? 5-6 hónap alatt lehet látványos eredménye az edzéseknek egészséges táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés
14/l vagyok, és januártól el kéne kezdeni edzőterembe járni, mert szeretnék izmosodni.Itthon szoktam tornázni, de szerintem édes kevés, és szerintem nem ér semmit, ha itt csak ugrabugrálok ilyen dvd-kre, meg Rubint Rékára..Tavasztól meg majd elkezdek futni is.
2010. dec. 24. 22:19
1 2
 1/12 anonim válasza:

Természetesen lehet!

Hát igen, a tornának inkább a nyúlékonyság az eredménye mintsem az izomnövelés.

Boldog Karácsonyt :)

16/F

2010. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!:)
2010. dec. 24. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:

tetszik a hozzáállásod.Nők viszont komoly hátrányból indulnak több szempontból is.Az egyik a hormonális.Ugye izmosodáshoz a szükséges a tesztoszteron de a nőknél ebből nincs sok.És a helyes étrend is nehezebben valósítható meg,mert sokat kell enni.Plusz az ösztrogén miatt több zsír rakódik le ami miatt több diéta kell

Tedd rendbe az étkezésedet első körben.Az lesz mindennek az alapja.

2010. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát igen, sajnos a lányoknak nehezebb izmot növelni.Amúgy vannak elég durván izmos nők is, de az már túlzás, szerintem az már csúnya..
2010. dec. 24. 23:42
 5/12 anonim ***** válasza:

nem annyira izmosak ők sem.Csak versenyen látszik.De ott bejátszik 1-2 más tényező is ami az átlag nőknél nem.

A női testépítés "naturál" kategóriája a fitness kategória.Az elérhető kemény munkával és a fitness versenyzők(vagy sportolók) kifejezettem dekoratívak

2010. dec. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél ennyire fiatal, komolyan szerelmet vallanék neked :)


Végre valaki, akinek normális a hozzáállása :)


Igen, h4x0r szinte mindent leírt :) Kaja legyen rendben, utána mehet az edzés ;)


Ne dőlj be a hülye női szokásnak, hogy 5 kilóval megcsinálnak 43234 ismétlést, mert az szálkásít, mert az kamu :)


De a ló túloldalára se ess át, tudod, addig női testépítő valaki, amíg a teszto szintje nem magasabb egy férfiénél :)

2010. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem hittem volna, hogy élnek még a földön értelmes nők/lányok :D Természetesen lejárhatsz, edzéstervet találsz dögivel neten. De ne feledd az étrend a legfontosabb
2010. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan járjál, károd nem lesz belőle. Az hogy milyen sikereket érsz el csak a kitartásodon múlik. Ha közel laksz hozzám szivesen segitek a céljaid megvalósitásában mind a konditermi edzésben, mind az étkezésben. :D

16/F

2010. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
:D nem itt kell udvarolni :P
2010. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem udvarolunk, hanem csak mélységes hódolatunkat fejezzük ki neki :D
2010. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!