Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el nekik, hogy...

Hogy mondjam el nekik, hogy elvettem a pénzüket?

Figyelt kérdés
A számlámon volt a szüleimnek 1 millió forintja, én pedig elköltöttem belőle 700 ezer forintot, de ők erről nem tudnak. Most kellene nekik a pénz, nem tudom mit mondjak nekik. Megélhetésre kellett, de szégyelltem kérni tőlük, már nem velük élek, kb fél év alatt sikerült ennyit kivenni belőle. Februárban tudnám visszatenni, de nem tudom húzni az időt addig. Szóval el kell mondanom nekik. De mit mondjak?
2020. jan. 6. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel fel kolcsont es add vissza nekik.
2020. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az első írja. Ha igaz lenne és vissza akarnád adni, ezt már rég meghúztad volna. Amúgy ha megélhetésre kellett, februárban honnan lesz ennyi pénzed. Na hagyjuk ezt a kamu sztorit.....
2020. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen.
2020. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte velük. Így is haragudni fognak, de legalább nem hazudsz nekik többé.

Én személy szerint hatalmasat csalódnék a gyerekembe ha ellopná a pénzemet, főleg, hogy csak szólnia kellett volna , és kapott volna.

2020. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem elvetted, hanem elloptad.


Amúgy ahogy az első is írja: vegyél fel kölcsönt. Vagy növessz gerincet és valld be, hogy megloptad őket.

2020. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sántit a történeted. A szüleid sosem kaptak egyenlegértesítőt? Ott látni lehet, hogy mennyi pénz hiányzik.
2020. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"vegyél fel kölcsönt. Vagy növessz gerincet és valld be, hogy megloptad őket."

Szerintem mindkettőt meg kellene tennie, ha jóban akar lenni a szüleivel a jövőben...

2020. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Drágaságom neked nem hogy februárban de lehet hogy életedben sem lesz 1 millió forintod.
2020. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

mese-mese-meskete..

Miért pont a te számládon tartották volna a pénzüket...??


Wishful thinking! :-DDD

2020. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Eladom a lakásom költözés miatt,vissza tudom adni nekik, nem ez a kérdés. Szar helyzetben voltam, kellett a pénz. Az a gondom, hogy nem tudom hogyan tálalja a tényt, nem pedig az, hogy hogyan adom vissza. Én is tudom, hogy hiba volt.
2020. jan. 6. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!