Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleim szemébe hazudtam jó...

Szuleim szemébe hazudtam jó nagyot, egy egész hazugság történetet, a barátaimnak is. Mindezt csak azért mert elvettem valamitegy személytöl egy tárgyat amitnem kellettvolna és féltem bevallaniezért hazudtam, hogy kényszerítettek. Elmondjamazigazat?

Figyelt kérdés
Egy elég fiatal lány vagyok, és iszonyatosan sok titokkal rendelkezem, sokat hibáztam.A legnagyobb buntudatom ezért van .Borzasztó érzés.

2014. dec. 5. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

1 nem elvetted, hanem eloptad, ketto nem ugyanazz!!

2. Szegyelhetned magadat hogy fiatalon ennyi titkot rejtegetsz mar a szuleid elott is.

Legalabb legyel annyira vagany, hogy lda allsz a szuleid ele es elmondod az igazat!! Olyan titok nincs ami ki ne deruljon, sok tiyok egyszere kiduran lehet falnak vagnak majd, de meg is erdemled!!

2014. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Végigloptam a gyerekkoromat, nekem mesélhetsz. Mit loptál?
2014. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a kerdezo nem annyira gyerek,

Max tini, tini kortol mar illo lenne tudni hogy mit tesz es mit nem!

2014. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

A sok titok felemészt előbb utóbb! Vállaj felelősséget mond el a szüleidnek utána meg a barátaidnak is vagy akinek kell! amit elvettél kompenzáld add vissza vedd vissza ha nincsen meg! Tévedtél, mindenki téved!Aki itt rágalmaz az elfelejti mikor valami rossz helyzet van rosszul döntöttünk megbántuk nem tudjuk, hogyan hozzuk helyere az milyen érzés! Nem szabadna pálcát törjön a fejed fölött senkinek! Szörnyű érzés bevallani vallani a következményeit, de eltelik valamennyi idő és megbocsájtanak neked, természetesen ne vegyél el semmit senkitől ezt e kell látnod milyen helyzetbe sodort jelenleg téged, és nem hiszem egy leány álom lenne! Ez azért is lenne jó mert a szégyen érzet amit éreznél mikor a titkod kiderül meg gátolná remélhetőleg a közeljövőben! Hangsúlyozóm, hibáztál, esetleg hibák sorozatát követted el, de ha bűntudatod van nem vagy rossz ember! minél hamarabb öntesz tiszta vizet a pohárba annál hamarabb kezdheted el a nyugodt lelkiismerettel élni tovább az életed! Követni fogom a ki írásod, remélem írsz majd hogyan döntöttél hogyan alakult! Szorítok :)

24 L

2014. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valld be meg fogsz könnyebbülni
2014. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvetted, elloptad. És még hazudtál is. Szerinted ez így rendben van? Ha veled ezt csinálná egy barátod, neked hogyan esne, hogy annyira hülyének néz, hogy a képedbe hazudik?

Vállald a felelősséget és viseld a következményeit.

Ja és tanuld meg, mire jó a szóköz.

2014. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam az igazat :) megkönnyebbulés, ez a szar érzés meg hátha idö múlva elmúlik. Köszönöm azoknak akik tanácsot adtak és nem csak leszidtak mintha soha senki nem hibázna.
2014. dec. 14. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hurrá, ölellek. ♥
2014. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit loptál el, kérdező?

Azóta mennyi titkod van?

Lett a lopásból valami?

2020. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
Sok szülő magának köszönheti ha a gyereke hazudik mert jaj 17 20 évesen még rá nézz a fiukra stb..
2020. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!