Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok anya miért nem támogatja...

Sok anya miért nem támogatja a gyereke nemi életét?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ez a kérdés ihlette a kérdésemet, ahol a 2. Oldalra egyértelműen kiderül, hogy a szülők a hibásak abban, hogy olyan lett a gyerekük amilyen.


Az ilyen szülők ostobák, vagy vakok? Vagy ők nem voltak tinédzserek?


Miért jobb az, hogy felelőtlenül össze-vissza kufircol a gyerekük megkockáztatva pár jó kis nemi betegséget, meg nem kívánt terhességet, minthogy támogatnák, fizetnék a védekezést, és felkészítenék a felelősségteljes szexre?


Mert hülyék azért ne legyünk. Mint a példa is mutatja, a gyerek szexelni fog, ha van pénisze/hüvelye, akármennyire is tiltjuk, csak az a nem mindegy hogyan.


2020. jan. 10. 12:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert eszükbe se jut az amit te oda leírtál.


De nem csak a szexnél van ez így. Ritka az kinek eszébe jut mérlegelni.

( Pl az oszink már 9.-ben is hagyta, hogy osztálybulikra alkoholos italt is vigyünk, hiába hogy még nem voltunk 18 évesek. S hogy miért? Mert valaki úgyis visz, s még mindig jobb az, hogy előtte megiszunk 2 pohár bort fejenként, minthogy a bokorban páran egy fél üveggel fejenként...)

2020. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

De hogy nem jut eszükbe? Ehhez nagyon ostobának kell lenni. Az én szüleim mindig is támogattak, mert tudták nagyon jól, hogy az a 2 fiatal akinek van működő pénisze, meg hüvelye, az szexelni fog. El küldtek fogamzásgátlót íratni, adtak pénzt, hogy kiváltsam amíg nem dolgoztam, sőt anyám még a hüvelygyűrűt ajánlotta a tabletta helyett, mert tudta, hogy a fiatalok szétszórtak és aggódott, hogy el felejtem a tablettát bevenni.


Nem is lett belőlem ilyen felnőtt. Összesen 3 hosszabb kapcsolatom volt, volt 1-2 egyéjszakás kalandom, most pedig a 2. Tervezett gyermekünket várom a férjemmel.


És annyira öreg sem vagyok, csak 25 éves.

2020. jan. 10. 13:03
 3/43 anonim ***** válasza:
34%
Például azért nem támogatják mert sok mai "modern" fiatal már 12 éves korában kufircolni akar és nem biztos hogy a maradi szülő ezt még anyagilag is támogatni akarja.
2020. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
31%

Mégis hogyan támogassák (mikor a legtöbb fiúcska még huszonévesen is szűz) Működjön a szülő kerítőként?


Ott üljön az ágy mellett miközben a gyerekek moreszúnak és adja az instrukciókat? Esetleg igazgassa be?

2020. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
43%

Mégis hogy kellene a mai gyerekeket támogatni?

Ráadásul ezek a gyerekek nem is fogadják el a tanácsokat, segítséget.

2020. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

#7 érzelmileg, elsősorban. Majd felvilágosítani szexuálisan.

Kialakítani a bizalmat, hogy merjen kérdezni és akár pénzt kérni védekezésre.

A többi már magánügye. De ha a fent említett megvan, akkor kevés az esélye, hogy 18 évesen 27 pasival legyen szexuális élete.

2020. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Na igen. Ezzel a nem szexelhetsz, mert a szex rossz, tiltott dolog, és pokolra kerülsz hozzáállással, csak annyit érnek el, hogy gyerekük 18 évesen több péniszt fogott, mint kilincset.


Ha már támogatni nem tudják, akkor legalább ne tiltsák, mert a tiltott dolgok a legizgalmasabbak a tiniknek, és a tiltásból, hát... Ez sül ki...

2020. jan. 10. 13:44
 8/43 anonim ***** válasza:
33%
Egyetértek veled, kérdező, hogy kell a bizalom és a felvilágosítás, de tapasztalatból mondom, hogy a lányok egy részéből ígyis-úgyis r.banc lesz, hiába avatkozik be a szülő.
2020. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Kedves 44%os. Úgy sem fogok a kérdéseidre válaszolni, mert nem kapcsolódik semmilyen formában a kérdéséhez, ugyanis itt nem az a kérdés, hogy tudják-e a fiatalok, hogyan kell szexelni, hanem az, hogy a szülők, miért nem támogatják a gyereket megfelelő védekezési módszerekkel, ha már úgyis nyilvánvaló, hogy a gyerekük szexel.


És hogy miért jobb abortuszra járni a 16 éves gyerekkel, meg nemi beteg gondozóba, mint a nőgyógyászhoz feliratni egy hüvelygyűrűt, vagy a boltba megvenni neki az óvszert, és oda adni a kezébe, hogy szexeljél gyerekem nem érdekel, csak ezzel csináld, mert nem szeretném, hogy elcseszd az életed.

2020. jan. 10. 14:04
 10/43 anonim ***** válasza:
74%

Látom sokan nem ertik azt amit a kérdező kiírt .

Mi is a támogatas fogalma !,


Leírom nálunk annó mi volt a támogatas, barátnőim nagy irigységére ❤ de mikor tehette anyukám őket is ha segítette!.

18 eves voltam, akkor mar egy eve kapcsolatban :) Elvitt nődokihoz ! Mert tudta mire készülünk párommal ! Iratott fel tablettát .Felkészített lelkileg is , mert jó volt a kapcsolatunk és beavattam az életembe !

Aztán idővel anya lettem en is .

15 evesen felkeszítettem fiamat, amennyire csak lehetett ! Vettem neki óvszert is ! Beszéltem vele a felelőssegről is, betegségekről is !


A mi csaladunkban a támogatas ezt jelentette ! Nem pedig, hogy az aktusnál jelen van a szülő, ahogy itt sokan gúnyolódnak ezen !

Anyum elfofqdta felnőttem, készen állok szexre! Sok baratnőm meg abortuszra ment, nert a szülő szerint az ő kicsi lánya ááá meg babázik, nem massal jatszik !

2020. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!