Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy a szüleim...

Elegem van, hogy a szüleim bent cigiznek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezerszer szoltam mar de semmi. Őket nem érdeklik, olyan szagú a hajam aminek köszönhetően moshatom mindennap így mar tiszta zsír az egesz, a ruháimat külön kell mosni és a szobámba teregetni... Amikor szólok csak azt mondják hogy 3 év múlva már én is szívni fogom...na persze.. Undorodom a szagatol. És még az ablakot sem hajlandóak kinyitni mert "hideg van„. Mit csináljak?
2020. jan. 19. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
80%
Sajnállak de erről ők tehetnek hogy nagy ívbe le szrják a te egészséged egyrészt másrészt még ilyeneket hogy lehet mondani hogy majd te is úgy is szívod?!Elég szomorú hogy ennyire semmibe vesznek.. Hány éves vagy? Gondolom még nincs lehetőséged külön költözni?!
2020. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Menj be a szobádba, és ott szellőztess rendszeresen.
2020. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Tahó emberek az biztos.
2020. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Az ő házuk, felnőtt emberek, így döntöttek. Attól, hogy a szüleid, még lehetnek ostobák, legalábbis viselkedhetnek ostobán. Ez ráadásul bunkó is. Így jártál. A gyakori szellőztetés ellenére úgy is beisszák a falak, a bútorok a szagokat, de legalább nem kell füstben csücsülnöd. Ennyit tudsz tenni sajnos.
2020. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%
Tenni márpedig lehet ez ellen! Pl minél hamarabb elmenni dolgozni és otthagyni őket..
2020. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Költözz el.
2020. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jdfGabrella ***** válasza:
53%
Költőz el!
2020. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Csak a szokásos proli mindennapok.
2020. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
jól értem 15 éves vagy?
2020. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Sajnálom, az én szüleim is ezt csinálták. Ha megkértem őket, még ők voltak besértődve. Sajnos csak a külön költözés segített.

Amikor állapotos lettem, akkor is kértem, hogy legalább amikor ott vagyok, ne fújják rám a füstöt.

Azt mondták, az ő házuk. Utána több, mint egy évig nem látogattam őket. Vették a lapot, azóta ha megyek az unokával, arra hajlandóak, hogy kint gyújtsanak rá. De így is folyton szólni kell, hogy miután bejöttek mossanak kezet és ne nyúljanak egyből a gyerekhez.


A gyerekem azóta nagyobb, elhúzódik tőlük, mondja nekik, hogy büdösek vagytok. Ez is az én hibám, mert hergelem ellenük.


Szóval kitartás! Sajnos csak a költözés lesz a megoldás.

2020. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!