Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pár éve zaklattak snapchaten....

Pár éve zaklattak snapchaten. Jogosan nem engedik a szüleim hogy ismét le töltsem?

Figyelt kérdés
3 vagy 4 éve egy férfi zaklatott ezen az oldalon. A szüleim erősen tiltják de én nagyon szeretném, mert mindenkinek van snape rajtam kívül. Ti szülőként meg engednétek a gyereketeknek? Komoly ügy is volt ebből, de a férfi törölt mindent a fiókjával együtt.
2020. febr. 7. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem engedném meg, és ha komoly ügy volt belőle akkor tanulhattál volna belőle. Az meg, hogy mindenkinek van, nem kell birkasorba állni. Ha kútba ugrik mindenki akkor te is?
2020. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Itt nem a szülő reakciója az érdekes, hanem Te ismét azt akarod, hogy zaklassanak.
2020. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat tanultam az esetből, csak nyilván jobban oda figyelnék erre. De jobban bele gondolva tényleg nem lenne helyes újra használni a snapchatet, inkább akkor ki lógok a sorból
2020. febr. 7. 21:58
 4/11 anonim válasza:
88%

hogy zaklatott? velem is volt már ilyen (többször is), ha gondolod megírhatod nekem, hátha tudok segíteni :)


egyébként csak lazán tiltani ("block") kell oszt kész, meg nem szabad visszajelölni senkit akit nem ismersz.

2020. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

mondd el hogy már tanultál belőle nem lesz baj megint.

nyilván nem kötelező de miért ne lehetne fent? ennyi erővel a gyakorira se írjon senki ,itt is lehet zaklatni az embert.

2020. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Jogos! Féltenek és felelősek érted. Van egy csomó más alkalmazás is, amin keresztül ugyanúgy tudod tartani a kapcsolatot az osztálytársaiddal, barátaiddal, ismerőseiddel.
2020. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
63%
De miért akarsz napchatet újra. Csak hogy ne lógj? Annak az alkalmazásnak semmi értelme főleg hogy van másik (face, instát skype WhatsApp)
2020. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem jogos. Engem egyszer egy egyetemi csoporttársam követett hetekig, állandóan írogatott, csak úgy váratlanul megjelent a lakásomnál, taperolt... egyszer a buszon nekiállt fogdosni egy bácsi... Most akkor ennyiből ne járjak egyetemre és ne szálljak buszra soha többet? Most ez lehet, hogy durván hangzik és nyilván nem egy jó dolog, de ez az élet része. Ilyen történhet. Ha egyszer megtörtént, az még nem jelenti azt, hogy később is meg fog történni újra. Persze, benne van a pakliban, hogy megtörténik, de ezt úgysem lehet 100% biztonsággal kivédeni vagy megelőzni. Persze, az ember óvatosabb és elővigyázatosabb lesz, de sajnos ez nem elég.
2020. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem töltöm le, végleges a döntésem:)
2020. febr. 7. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Valaki zaklatja, letiltja. Tényleg ennyire életképtelen a többi fiatal már?....


És miért a szüleid döntik el, hogy mit tölthetsz le a telefonodra? Hány éves vagy te, 13?

2020. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!