Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zaklattak már téged?

Zaklattak már téged?

Figyelt kérdés
Nem akarok (régi) sebeket feltépni. Csupán érdekel, ki volt zaklatás áldozata, mi történt, hogy sikerült túllépni rajta?

2020. jan. 30. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, úgy sikerült túl lépni rajta, hogy letojok mindenkit, aki számomra semleges és azóta sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb az életem. Bár sokszor visszaköszön, hogy ha hasonló szituációt tapasztalok, ami akkor volt akkor kezd elborulni az agyam védekezésképpen és ott képes vagyok neki menni bárkinek, aki kiváltotta, de nem egyből, azért van önuralmam.
2020. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért téged zaklattak?
2020. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít zaklatásnak? Pl. Egy tanár kikezdett velem, nemet mondtam, és kaptan egy 1-est, vagy fogdostak a buszon, meg követtek is már. Gyerek voltam meg, féltem, megijedtem. Felnőttént már könnyebben viselem.
2020. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít zaklatásnak? A munkahelyemen már igen...direkt hagyta hogy rányissak a wcben (kb mutogatta) meg olyanokat mondott hogy megfogna stb....vezetésnél anno az oktatóm is szólt be érdekes dolgokat...pl a cicimre tett megjegyzéseket....ennél durvább szerencsére soha. Az idő mindent megold
2020. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
A munkahelyeden egy wc van a nőknek és a férfiaknak???
2020. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
5: mi ebben a fura? Nálunk is egy van. 4-en vagyunk, nincs külön.
2020. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Mit dolgoztok?
2020. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Zaklattak általánosban elsőstől kilencedikig.

Zaklattak családomon belül szexuálisan.

Kétszer volt hogy napokig követtek,egyszer majdnem hajszál híján elraboltak.

Második követésnél meg is erőszakoltak négyen.



Képzelheted milyen jó életem van...

2020. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Asszisztens vagyok. Négyünkre ez az egy wc jut az emeleten..én sem tudom mi ebben a fura, eddig az osszes munkahelyemen kozos volt a wc..nem multicég.
2020. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
#8 ezt túltoltad rendesen :D
2020. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!