Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak minden egyes dologról...

Anyámnak minden egyes dologról részletesen be kell számolnom, különben kiakad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámnak nem tudom mi a baja, de mindenre rákérdez, mintha paranoiás lenne..


Megkérdezi, hogy hányra állítod be az ébresztőd? mondom, hogy 6:15-re.. Erre kérdezi? És miért pont akkorra? (erre mit kell válaszolni? Azt mondtam, hogy háát. csak úgy. És visszakérdeztem, hogy miért? Erre megsértődött és mondta, hogy jólvan akkor nem kell elmondani. És akkor utánamegyek, kérdezem, hogy Anyaaaaa mia baaaj?? NE SZÓLJ HOZZÁM!!!! Ezt üvöltve.


Pedig elmondtam. Mit akar vajon hallani? Mondtam, ohgy háát. csakúgy. (Mert miért ne?) Nincsen különös oka. (ezt is elmondtam utána neki, de duzzog mint egy óvodás)


Reggel köszönök anyának: "Szia anya elmentem" (suliba) És megkérdezi: Miért ezt a ruhát vetted föl?


Ezekre a kérdésekre egyszerűen nincsen jó válasz. Hogyhogy miért? Mert most épp ez esett a kezeim ügyébe.. Hát miért..


Semmi se jó neki és azokba a dolgokba kérdez/köt bele amikbe normális embereknek eszébe se jutna...


2020. febr. 9. 22:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ülj le vele megbeszélni, hogy mi okból kérdez rá alapvető tényekre. Magyarád el neki, hogy nincs mindennek különösebb oka, vagy ha korábbra állítod az ébresztőt, az nem azért van, mert füvet mész árulni a parkolóba... gondolom :D
2020. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es. Hidd el próbáltam (má'mint anyámmal beszélgetni :D :D :D)


De felháborodott, hogy még ennyit se kérdezhet?


Hozzáteszem ez az "ennyi" kb minden lépésem.

2020. febr. 9. 22:15
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látszik te vagy az egyetlen, aki anyád mellett vagy, így csak rád figyel.
2020. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3-mas. Ebben igazad van, kettesben élek anyámmal.


az kimaradt, hogy 16,5 éves vagyok :D

2020. febr. 9. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Anyád egy pcsa. Bocsi. Ez van, enyém is ilyen. Hálisten már 27 vagyok és nem lakok otthon egy pár éve. Erre megoldas nem hiszem hogy van. Kotartás,jobb nem lesz, de nem fogsz örökké otthon lakni, gondolj erre.
2020. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még fiatal, akkor nyilván agyára megy a magány, mert mondjuk egy 35-40 éves nőnek azért teljesen jogosan vannak testi igényei is, amiknek hiánya kihat a lelkiekre is,


Ha idősebb, mondjuk 45+ akkor jó eséllyel elkezdett klimaxolni, ami szintén a hormonok miatt sok nőt megvisel.


Mondjuk az óránál lehet magyarázat, hogyha eddig 3/4 7-re állítottad, akkor emberi kíváncsiság, hogy miért állítottad félórával korábbra. Az idegbeteg elintézési mód részéről ez esetben is az első két bekezdésemben leírtak valamelyikére utal.

2020. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os.. 53 éves :) Szerintem a klimaxon túl van, mert pár éve volt egy olyan korszaka amikor ha van rajtam sapka azért üvölt velem, ha nincs, akkor meg azért...
2020. febr. 9. 23:04
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2020. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8# Parancsolsz?
2020. febr. 9. 23:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Anyám 54 éves koráig minden hónapban szabályosan 28 napra menstruált, aztán egyszer csak nem jött meg neki soha többet. Neki semmilyen extra jelek nem voltak utána, nem voltak hőhullámai, nem hízott meg és nem volt idegbeteg.

De az ő esete a ritka kivétel.


Lehet, hogy anyukádnál is most jött el az idő, a régebbi ingerültségének más volt az oka. Mondjuk munkahelyi problémák, vagy ....nem érdemes találgatni.

Tényleg próbálj meg vele ismét beszélgetni, hogy esetleg szedjen valami feszültségoldót, egy enyhe nyugtatót.

2020. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!