Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak minden egyes dologról...

Anyámnak minden egyes dologról részletesen be kell számolnom, különben kiakad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámnak nem tudom mi a baja, de mindenre rákérdez, mintha paranoiás lenne..


Megkérdezi, hogy hányra állítod be az ébresztőd? mondom, hogy 6:15-re.. Erre kérdezi? És miért pont akkorra? (erre mit kell válaszolni? Azt mondtam, hogy háát. csak úgy. És visszakérdeztem, hogy miért? Erre megsértődött és mondta, hogy jólvan akkor nem kell elmondani. És akkor utánamegyek, kérdezem, hogy Anyaaaaa mia baaaj?? NE SZÓLJ HOZZÁM!!!! Ezt üvöltve.


Pedig elmondtam. Mit akar vajon hallani? Mondtam, ohgy háát. csakúgy. (Mert miért ne?) Nincsen különös oka. (ezt is elmondtam utána neki, de duzzog mint egy óvodás)


Reggel köszönök anyának: "Szia anya elmentem" (suliba) És megkérdezi: Miért ezt a ruhát vetted föl?


Ezekre a kérdésekre egyszerűen nincsen jó válasz. Hogyhogy miért? Mert most épp ez esett a kezeim ügyébe.. Hát miért..


Semmi se jó neki és azokba a dolgokba kérdez/köt bele amikbe normális embereknek eszébe se jutna...


2020. febr. 9. 22:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es.. Anyám igazából soha semmitől nem volt megterhelve. Senki nem idegesítette. 1900-as évek eleje óta van egy családi vállalkozás, az épp elég ahhoz, hogy jól meglegyünk. Vannak dolgok amiket nm engedhetünk meg magunknak, nem vehetjük meg a legújabb ájfont..


De mégis ideges.. Úgy, mintha 20 órákat dolgozna egy nap és még én is bsztatnám állandóan...

2020. febr. 9. 23:51
 12/15 anonim válasza:
100%
Szerintem csak egy kis társaságra vágyik, és nem tudja, hogy hogyan kezdeményezzen beszélgetést. Szoktatok csak úgy beszélgetni?
2020. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%

Na hagyjál engem békén ezzel a baromsággal... ez már a kamu kérdéselnek a teteje ember.

Hol veszem be ezt? SEHOL!

2020. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezekszerint bármit mondasz neki? Mindenre lesz egy " DE mért?" kérdése mint a FLUIMUCILS Ábelnek.


Az én anyám is érdeklődő volt világéletében, hova megyek, kivolt ott, mit csináltam,mit ettem, stb stb. Iskolás koromban irigykedtem azon osztálytársaimra akiket úgymond lesz_rták a szüleik, hogy épp elmentek otthonról "elmentem majd jövök szöveggel".


Nehéz ezt kordában tartani úgy, hogy időnknt ne legyen sértődés belőle mert nem akarsz válaszolni, vagy az igazat megmondani mert nem akarsz újabb kellemetlen kérdéseket hallani és válaszolni rá. Olykor könyebb kegyesen hazudni ami számára elfogadható és megelégszik vele mindenki boldog.


A helyedben tuti kipróbálám valamikor amikor van rá időm és kedvem, akkor "elbeszélgetnék" így vele, hogy válaszolok a kérdéseire, habár egy idő után tuti előjönne belőlem a kisördög és lekezelő választ adnék.

pl: Esik az eső? Nem létrán jön.

2020. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem cska a munkától lehet valaki ideges, lehet mástól is frusztrált, pl hogy gúy érzi felnősz és ő kimarad az életedből, ezért próbál bebújni még a bőröd alá is. Nyilván nema zért üvölt mert válasozltál vagy nem válaszoltál az ébresztős kérdésre, hanem emrt hosszú idő alatt valamit jól begyűjtött vagy tőled, vagy mástól, vagy kajak csak retteg hogy te is kirepülsz és ennyi.


Vagy tud valamiről amit nem mondtál el neki, pedig szerinte jelentős, és ez neki fáj, vagy nem avatod be elégggé az életedbe (SZERINTE) vagy marhára magányos...

2020. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!