Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is idegesít ha faggatják...

Mást is idegesít ha faggatják meg áskálódnak? Évek óta külön élek mégis ha megyek vhova hova megyek kivel beszélek stb. Falra mászok tőle. Úgy érzem megfulladok ettől h be kell számolnom. A kocsim otthon van a garázsba merz nálam nincs garázs.

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
beléjük kell rugni
2014. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a legtöbb embert idegesíti az efféle faggatózás.

A szüleid faggatnak?

Nem lehet velük megbeszélni ezt? Nem indulatból, hanem szép nyugodtan, finoman, őket nem megsértve elmagyarázni, hogy felnőttél, és szereted őket stb. de úgy érzed, nem szeretnél minden részletről beszámolni.

Stb. Lehet, hogy egyszerűen nem esett le nekik, hogy már felnőttél.

2014. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyanyám. Ma apám vágta be a hisztit ami tényleg hiszti volt egy óra múlva bocsánatot kért. Erre hívta nagyanyám h én mindenkivel tudok beszélni csak vele nem. Nem érti meg h előfizetéses vok nem azért dolgozok h vele beszélgessek mindig. Múltkor nálam volt és szúrta a szemét h villog a telom. Bnőmmel írtam neten meg a párommal h dolgozott és épp volt egy kis ideje írni. Erre mama kérdezi apámtól h miért akk xy nem dolgozik h írkálnak? Hát engedje már meg a világ h azzal beszéljek akivel akarok. Én fizetem a telom nem értem ha külön élek ehhez mégis mi közük???!!!

És nem értik miért igyekszem távolságtartóbb lenni. Úgy érzem megfulladok ettől.

Ha viszem a kocsimat merre megyek. Ha később viszem a kocsit miért ekkor jöttem. Már moziba se mehetek úgy h ne tudjon róla? Baromi idegölő. Mondtam már régebben de nem számít nem változott a helyzet.

ha én fizetem és tankolom a kocsim kinek mi köze hozzá h hova megyek??

2014. dec. 28. 01:01
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne tartsd ott a kocsit, és meg van oldva.:)
2014. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ne tartsd ott a kocsit. Ennyi. Te is hisztis vagy.
2014. dec. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

Meglepő dolgot fogok most írni: nem csak garázsban lehet kocsit tartani. Sőt. A legtöbb kocsi a szabad ég alatt parkol.

Igaz, jobb a garázsban, de az idegeid csak többet érnek a minimális plusz állagromlásnál...

2014. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Pofa be ostoba venember
2014. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!