Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek erről bekéne...

Szerintetek erről bekéne számolnom nekik?

Figyelt kérdés

Nem szoktunk a szüleimmel rólam beszélni mivel én nem szeretek magamról beszélni...

Aztán ma apa kérdezi hogy ki volt az a fiú akivel ismerősöl lettünk facebook-on én meg mondtam hogy barátkozom...

Aztán kérdezgetett hogy miért jelöltem be,stb...

Szerintem pontosan semmi köze hozzá mivel ez az én dolgom hogy kit jelölök be és kit nem.

Amúgy is van pár db jelölésem de őket direkt nem jelöltem vissza mert nem ismerem őket...

Aztán még apa lesz ettől ideges mert interneten barátkozom...

Élőben sehogy nem tudok barátkozni pedig deszkázom de mégsem merek odamenni egyik emberhez sem...


2017. aug. 5. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi aza a "pedig deszkázom"? Mond csak hány eves vagy?
2017. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A deszkázástól miért tudnál könnyebben barátkozni?😅
2017. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az, ha interneten barátkozol? Összeismerkedtek kicsit, aztán majd találkoztok élőben is. Én például az interneten ismerkedtem össze a pasimmal. Mai világban sajnos ez a szokás, nem az, hogy az utcán elegyedik szóba két ember és telefonszámot cserélnek.
2017. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom arra akart vele utalni, hogy nem a 4 fal közt ül egésznap hanem kimozdul emberek közé...de beszélgetést kezdeményezni nem tud..nem tudom miért kell ezen fent akadni, hogy ő pl deszkázik, más meg csak leül egy padra és bámul ki a fejéből mert ez kapcsolja ki...


Kérdező valószínű aggódik érted és csak kiváncsi, hogy kikkel barátkozol! Nincs ebben semmi extra ha megkérdezi, örülj hogy aggódik és érdeklődik, legalább foglalkozni próbál veled...más meg azért sír mert lesz*rják a szülei

2017. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én egy apuka vagyok, igaz az én kislányom még csak hat éves, de már gyakran gondolok arra, hogy lesz több is.

Nem tudom te hány éves vagy, de igen, ha apádnak nem is, de anyukádnak el kellene mondanod a dolgaidat. Nyilván az apukád vigyázni akar rád, mert szeret, és te az ő pici lánya vagy. Te meg nem akarod, hogy annyira vigyázzon rád, mert te nem vagy már olyan pici :)

Szerintem először tanulj meg a szüleiddel beszélgetni, hidd el, hogy rajtuk kívül nem sok olyan ember van a világon, akit tényleg érdekelne mi van veled, és ha segítségre van szükséged, ők biztos a szívük, tudásuk legjavát adják, még ha nem is a legjobb megoldást.

Ha nincsenek barátaid, az talán pont azért van, mert a szüleiddel nem beszélgettek eleget. Ha azzal nem beszélgetsz, akiben bízol, hogy beszélj olyannal, akiről nem tudod, hogy bízhatsz-e benne? Valószínűleg nehezet kérek, meg gondolom éppen dackorszakban vagy, de hidd el, a szüleid szívesen segítenek neked bármiben, csak te egy kis tüskés süni vagy...


kezdetnek menj oda anyukádhoz. Ő is ember :)

2017. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, nem, nem kéne.
2017. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kockulj a gép előtt, rinyálj hogy élőben meg sem tudsz szólalni, aztán csodálkozz hogy "miért vagyok egyedül?". A "bejelölés" az sok minden de qrvára NEM ISMERKEDÉS, inkább szánalmas vergődés. Ha meg deszkázol akkor kizártnak tartom hogy a deszkás srácok nem szólítanak meg.
2017. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!