Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elviszitek a gyereketek...

Ti elviszitek a gyereketek után az iskolába az otthonhagyott dolgot ha felhív?

Figyelt kérdés
Pl pendrive, tornazsák, uzsonna, stb
2020. febr. 12. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy mit hagy otthon és hogy meg tudom-e oldani, hogy elvigyem. Együtt indulunk el reggel, őket kiteszem az iskolánál és én megyek tovább dolgozni. Nincs igazán lehetőségem visszafordulni, de ha nagyon fontos, megtenném.
2020. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert dolgozom, nem érek rá.
2020. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

20 km-re lakunk az iskolatol, reggel autoval megyunk.

Kiteszem a sulinal oket es megyek dolgozni.


Szoval, a valasz "nem".


De, azt hozzateszem, minden este es reggel indulas elott is kerdezgetem a checklistet tornazsak,ebed,innivalo,szakkoros cuccok...ok meg fesulkodes, oltozes kozben kiabaljak vissza, hogy megvanmegvan,megvan :)

Elsoben kb fel evig ellenoriztem.a taskajukat, minden megvan-e, azota az o felelosseguk :)


Ennek ellenere nagyritkan elofordul, hogy otthon marad valami, de nem jellemzo.

2020. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Igen, előfordult már, hogy megkért, vigyem az ellenőrzőjét, pont félévi előtt. DE, csak egyszer, és ritka alkalmak egyike. Szerencsére nem rendszeres, hogy otthon hagyja a cuccait, ezért megtettem. Annak árán is, hogy elkéredzkedtem fél órára a m.helyemről, mert ez tényleg fontos volt.

Uzsonna, tornazsák miatt biztos, hogy nem! Mondjuk ilyenért még soha nem hívott, inkább elkárolta magában és tanult is belőle, mert a tornacuccért igazolatlan órát kapott.. (Nem elsős kisgyerekről van szó.)

2020. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
14. vagyok. Ja és magamból kiindulva én nagyon szétszórt gyerek voltam, ráadásul a szüleim se sokat törődtek ezzel ilyen szempontból. Én is tanultam belőle, képes voltam körzőt otthonhagyni, vagy színes ceruzát, fizika füzetet, amiben a házi feladat volt, stb.-stb., nagyon rossz érzés volt órán szembesülni vele, bennem is maradt rendesen, ezért alapból arra neveltem, hogy ő viszont megtanulja, hogy a táskáját nézze át, minden benne van-e.
2020. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Ha lenne nem, kivéve ha van tényleg időm,mer tanulja meg,hogy figyelnie kell úgy általába dolgokra,másrészt meg itthon van,nem tűnt el,megvan,majd viszi. Uzsonna...adok neki pénzt büfére,vagy ha hazafele megéhezik tudjon venni valamit,vagy valami..
2020. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
középsős fiaim utån nem mert messze jårnak suliba ,az alsós lånyom után igen de ő meg nem szokott itthon hagyni semmit.
2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha otthon vagyok, akkor igen. Miért ne. Ha a férjem szólna, hogy otthon hagyott valamit, akkor neki is elvinném, és ő is elhozná nekem. Előfordul mindenkivel néha, nincs ebben semmi ugráltatás. Szerintem a gyereknek is van annyi esze, hogy csak akkor kér ilyet, ha tudja, hogy a szülő ráér.



"mert a tornacuccért igazolatlan órát kapott."

Mondjuk ez azért megér egy misét az iskola részéről, hogy hogy is gondolják. A gyerek ott volt. Az, hogy cucca nem volt, más kérdés. Azért egy igazolatlan óra komoly dolog is tud lenni, nem így működik, hogy azzal fegyelmezzük au igenis jelenlévő gyereket. Bár lehet én vagyok a turbó szülő, de biztos nem hagynám annyiban.

2020. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam még elsőben hagyta otthon a tornazsákját, tehát akkor, amikor még kísértem a suliba. Akkor vette észre, amikor elbúcsúzott tőlem, és ment volna be a suliba. Nyilván hazarohantam (3 buszmegálló) és bevittem neki. 8 előtt pár másodperccel értem vissza, a tanító néni már bent volt, és nagyon szépen megköszönte, hogy elhoztam a fiam cuccát. Hihetetlenül jól esett, hogy így állt hozzá a tanító néni.
2020. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!