Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt anya?

Miért csinálja ezt anya?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt.En vagyok 17 ő 18 és kb 1 év után anya megengedte hogy ott aludjak és havonta egyszer ott aludtam.Most is mondtam anyának hogy ott alszok de megtiltotta mondtam hogy jó akkor ő alszik itt.Ezen csúnyán össze vesztünk és ezt se engedte meg,de azt engedi hogy át jöjjön csak ne aludjon itt és ez fordítva is így van.A héten megint megpróbáltam és megint nagyon össze vesztünk és két napig nem beszéltünk.A barátom erőltette és mondta hogy kérdezzem meg hátha.Annyira össze vesztem anyával hogy eltiltott tőle és elhordta mindennek.Most mit csináljak?Nagyon szeretnek ott aludni mert szerintem ez fontos egy kapcsolatban és rossz hogy nem tudunk kettesben lenni..
2020. febr. 15. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Titkos kufirc éjjel, és kitudja még mik zajlanak le... anyud nem hülye.
2020. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor eddig miért engedte meg??
2020. febr. 15. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem tőle kérdezed meg? Lehet, hogy más miatt ideges, és te lettél a céltáblája. Vagy a barátod valamit csinált, ami nem tetszik neki.
2020. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy 17 évesen én nem fogok ott aludni és úgy viselkedni mint a házasok.Mert hogy 20 évesen lenne a normális.Akkor miért engedte eddig meg?A barátommal semmi baj nincs ha itt vannak is elbeszelgetnek viszont anya azt hiszi hogy a családja ellene uszít engem pedig nem.Nagyon aranyosak velem még az anyukája is beszélni akart az enyémmel hogy engedje meg
2020. febr. 15. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor azt kérdezd meg tőle, hogy eddig mért engedte meg. Mi változott közben? És honnan veszi, hogy ellened hangolják? Szerintem épp az ő fejét beszélte tele valaki.
2020. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja így is találkozunk eleget mert egy iskolába járunk.Igaz de ott nem kettesben vagyunk.Az utazás meg macerás mert 1 óra kb és egyikünk se szeretne egy nap ennyit utazni meg pár oraert még felesleges is.Sokkal jobb az hogy ha ott alszok és ezt anya is megértette.Viszont most nem tudom mi van vele.mi kéne csinalnom?
2020. febr. 15. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Folytasd az érvelést, az anyukád sarokba szorítását. Mondd neki, hogy az iskola nem arra való, hogy ott szerelmi kapcsolatokat lehessen bonyolítani, és kérdezd meg, hogy konkrétan mi az ellenérve. Egyébként biztos attól fél, hogy terhes leszel.
2020. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbálok vele még beszélni,de már gondoltam arra hogy nem szólok neki csak elmegyek viszont felek tőle haza jovok kb megtép.Az a baj vele nem lehet beszélgetni mert rögtön támad és elkezd kiabálni velem
2020. febr. 15. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Apukád nem veletek él?
2020. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem már nagyon rég elváltak és vele alig beszélek.Anyának meg nincs pasija se meg egy barátnője se akivel beszelgethetne és a szüleivel se túl jó a kapcsolata
2020. febr. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!