Mi a baja anyukámnak?

Figyelt kérdés

Nem dolgozik.

És ha szóvá teszem kiabál. Mindig mondja semmit nem csinálunk. Bárcsak döglenék meg innen. Egyébként apukám 30 évig parkinzon korors volt és ő nem tudodot semmit sem csinálni. És ilyenkor is anyám tartott el minkett. De elhagyni nem tudta mert akkor utcára került volna.

Nem értem.

Mi baja lehet.



2020. febr. 10. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
az, hogy van épp elég baja és cseszegeted hozzá
2020. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Elfáradt, végére ért a tartalékainak, ilyen hosszú betegápolásba csoda, hogy még nem pusztult bele. Te hány éves vagy? Ha nagykorú, akkor ne tartasd el magad tovább vele, nem fogja bírni.
2020. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Írd már le érthetően!
2020. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy depressziós is mellé.

Gondolj bele 30 évig gondozni apukád,talpalni a melóban, eltartani bennetek + apukád halála.

Ha tudsz dolgozni akár csak hétvégente meg nyári szünetekben mert sulis vagy.

Akkor kérdezd meg tőle miben tudsz segíteni. Segíts neki a házimunkába, próbálj meg elvinni sétálni segítsd őt.

Gondolj bele hogy érezhet, biztos azt gondolja magáról hogy nem szereted pedig mindent megtett amit tudott.

Hagyd kicsit össze kell magát szednie

2020. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
igen, 4. szépen kifejtette, amit én csak egy szóval
2020. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Kimerült, és végre pihenni szeretne. Nincs lelkiereje folytatni. Kissé depressziós lett.
2020. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Anyád rabszolgaéletet él. Apádat szolgálta a fél életében, most meg azt akarjátok, titeket szolgáljon. Naná, hogy elege van.
2020. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Mármint azt teszed szóvá, hogy nem dolgozik??!!

Tudod, én “csak” másfél évig ápoltam egy szerettemet (nem tennék ma sem másképp), de meg ne tudd, hogy lelkileg hogyan érzem magam. Egy év kellett, hogy annyira összekaparjam magam, hogy egyáltalán a munkakeresésnek neki kezdjek. Akkor szerinted a te anyukád több évtized ápolás után, hogy érezheti magát, mind lelkileg, mind fizikailag?! Ráadásul te emellé még cseszegeted is. Valószínűleg azért mondja, hogy semmit nem csinálsz, mert így is van, gondolom elvárod, hogy kiszolgáljon és eltartson. Nem tudom hány éves vagy, de hogy ostoba vagy, az tuti biztos...ahelyett, hogy megjegyzéseket teszel neki, inkább segíts neki/rajta. Mosogass el, menj el bevásárolni, beszélgess és törődj vele, te önző phasz..

2020. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonymousreview60 ***** válasza:
66%
#4:+1
2020. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Azert, mert a kerdezo elvesztette a beteg apjat, az anyukaja minimum depresszios, de mentalisan nagyon rossz allapotban van, es azt se tudjuk, hany eves, nem kene nekirontani. Esetleg a kerdezo is segitsegre szorul.

Szoval ha van orvos, pszichologusi, tanar, olyan felnott, aki irant bizalommal tudsz lenni, anelkul, hogy pletyka es arulas lenne, beszel errol.

2020. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!