Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint nem lehetetek...

Anyám szerint nem lehetetek leszbikus, mert 3 évesen szerelmes voltam egy ovistársamba?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nem normális ez? Mégis melyik gyerek tudja 3 évesen, hogy mi a szerelem? Vagy azt, hogy kihez vonzódik? De most komolyan, ez már szinte komikus... 😂

Ráadásul ahányszor találkozunk ezt mindig elmondja és nincs kedvem vitatkozni vele folyamatosan, de ráhagyni se akarom, mert nincs igaza. A barátnőmmel meg nem akar találkozni. (Mondjuk ennek lehet örülök, mert képzelem miket mondana neki ezek után...)

25L/L


2020. febr. 16. 19:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*aki fiú volt


(Lol ez lemaradt, de gondolom egyértelmű. 😂😂😂)

2020. febr. 16. 19:36
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Felnőtt nő vagy, tessék kommunikálni anyuddal! Most mit vársz, hogy mindenki szólja le, mert nem vagy képes beszélgetni vele erről és még a barátnődet sem akarja megismerni? A te anyukád, te ismered, tudnod kéne kezelni a helyzetet.
2020. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Attól tartok itt nem túl sokat tudsz tenni, amíg nem akarja elfogadni az igazságot, nem is fogja.
2020. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád nem bír szembenézni azzal, hogy te leszbikus vagy, ezért keresi az érveket (jelen esetben egészen szánalmasat), hogy miért nem lehetsz az.
2020. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
hát van ismerősöm aki már oviban tudta, hogy ő a saját nemét kedveli, szóval anyukád érvét is értem :P
2020. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Elhiheted, hogy ez csak véletlen egybeesés.

Egy óvodás sokszor mond olyanokat, hogy anyukáját veszi feleségül, apukájához megy hozzá feleségnek (itt ellenkező nemű szülőre gondolok). Ennek sincs semmi köze a későbbi hajlamokhoz. De pl. különböző nemű testvéreknél (pláne, ha a fiú az idősebb) előfordulhat, hogy azt mondja valamelyikük, hogy a testvérét veszi el/ testvéréhez megy hozzá. És nem érti, miért kéne egy idegen kislányt keresnie, ha ott van a testvére otthon, akit szeret.

És természetesen annak sincs jelentősége, ha a kislány fiús dolgokkal játszik, a kisfiú meg lányos dolgokkal. Ettől ők még nem lesznek transzneműek, hiába próbálják a világ egyes részein ilyenkor ezt bebeszélni egyesek.

2020. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem lány vagy már (L), hanem nő. Lehet így kéne tekintened magadra és anyukád is komolyabban venne.
2020. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
25 évesen úgy beszélsz, mint egy 15 éves. Nem lehet, hogy anyukád is ezért nem vesz komolyan és abban reménykedik, hogy a mostanában divatos "legyünk bu...zik, akkor kitününk a tömegből" agymenést utánozzátok.
2020. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Pedig ennyi ésszel nem is lehetsz más :D
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

#2 vagyok. Attól, hogy le lettem pontozva, még meg kéne tudnia oldani a helyzetet. Milyen már, hogy egy felnőtt nő szájába kell rágni, hogy mit mondjon, főleg, hogy nem is az a kérdés, hogy hogyan fogadtassa el az anyjával a helyzetet?!

Pl. "Anya! Jöhetsz bármilyen kifogással, hülyeséggel, de attól még a helyzet nem változik. Leszbikus vagyok, szeretem a barátnőmet, akár elfogadod, akár nem. Téged is szeretlek, épp ezért szeretném, ha megértenél és támogatnál...."

Nagyon bonyolult lehet egy személyes mély beszélgetés, ha inkább azt szeretnéd, hogy dumáljuk ki anyucit. Felnőtt vagy, viselkedj is úgy.

2020. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!