Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint nem lehetetek...

Anyám szerint nem lehetetek leszbikus, mert 3 évesen szerelmes voltam egy ovistársamba?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nem normális ez? Mégis melyik gyerek tudja 3 évesen, hogy mi a szerelem? Vagy azt, hogy kihez vonzódik? De most komolyan, ez már szinte komikus... 😂

Ráadásul ahányszor találkozunk ezt mindig elmondja és nincs kedvem vitatkozni vele folyamatosan, de ráhagyni se akarom, mert nincs igaza. A barátnőmmel meg nem akar találkozni. (Mondjuk ennek lehet örülök, mert képzelem miket mondana neki ezek után...)

25L/L


2020. febr. 16. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozzatok, és nincs probléma.
2020. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a szexuális vonzódás és a nemi identitás többfaktoros tényező-befolyásolják a genetikai és idegrendszeri eltérések (homoszexuálisoknál eltérő az amigdala mérete és működése), a szociális hatások, stb-ezért semmi alapja nincs annak, hogy egy ovis épp kibe szerelmes. Ők nem nemekben gondolkodnak. Max ha anyuka nagyon fontos akar lenni és ő maga sulykolja ezeket. A kislányom smacizik a barátnőjével (szájrapuszi és ölelkezés), de nem gondolom és nem provokálom, hogy leszbikus. Simán gyerek. Maj tizen x évesen,de leginkább huszonévesen kiforrik az irányultság és dönt. Én meg elfogadom.
2020. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

de igenis lány. huszonévesen még belefér a lány is.

fszt kell mindenbe belekötni?

2020. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobb barátom meleg, az ő szülei közölték vele, hogy ő nem lehet meleg, mert vidéken élnek, és ott olyan nincs... Az emberi korlátoltság nem ismer határokat. Ő elköltözött otthonról, nem beszélt velük, csak amikor már hajlandóak voltak elfogadni, hogy mi a helyzet. Szerintem erre te is tehetsz egy próbát.
2020. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez mekkora már, biztos a videki levegő elnyomja a meleg hajlamot🤣

Amugy ezzel tagadjak a valóságot, nem tudjak megemeszteni a dolgot. Ilyenkor kitalalnak valamit, hogy hát az nem úgy vann. Ezzel nyugtatgatjak magukat. Homok es a strucc.

Egyebkent faluban is volt regen is, max mivel nem vertek nagy dobra,az emberek elnezően mintha testverek elnenek együtt , stb ugy lettek kezelve. Mamamek falujaban legalabbis ez volt, 2 öregnél, meglepodtem amikor mondta hogy hát nem igazi testverek, csak együtt elnek. Manapsag mar nem kell a sallang, csak sokan azt hiszik ez egy hobby hogy na most meleg lesz az illetö. Idővel tudatosul anyádban, csak még nem tudta feldolgozni.

2020. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Tényleg csak le kéne ülnöd vele beszélni. Nem normális, hogy folyton ezzel jön, valószínűleg fáj neki elfogadni, hogy leszbikus vagy, és ezért hárítja ennyire ezt.

Az én anyám például soha nem jött az én múltbéli barátommal, aki kiskamasz koromban volt nekem. Megjegyzem, nem is kellett, mert ha jól emlékszem én hoztam fel a témát biztos ami biztos, hogy eloszlassam a kételyeit, és viccelődve elmondtam neki, hogy mi volt a szitu a sráccal.

Neked viszont muszáj lesz egy komolyabb beszélgetés keretei között leülnöd édesanyáddal, ha nem akarod, hogy ez így maradjon! Mindenesetre és nagyon szorítok neked, hogy megoldódjon a helyzet!

2020. febr. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 cseppszi ***** válasza:
100%

- Jól van anya, akkor mond meg Te mi vagyok.

Egy lánnyal élek (egy lányba vagyok szerelmes vagy egy lánnyal alszom együtt stb)

Akkor mond meg Te - mi is vagyok én ?

2020. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!