Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a BFF-nek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nobody2.0 kérdése:

Hogy mondjam el a BFF-nek, hogy szerelmes vagyok belé!?!

Figyelt kérdés

Van egy lány,akibe kb.olyan 5-6 hónapja vagyok belezúgva,de még nem mondtam el neki "az érzelmeimet".Körülbellül három és fél éve ismerjük egymást.Nagyon kedves hozzám,sosem hagyott a pácban és szerintem egy tök jó csapatot alkotunk mi együtt.Érdekes módon,mikor róla álmodozom,akkor egy nagy nehézség van a szívemben és gyorsan összezavarodok.Legtöbbször akkor is ez történik,mikor chatelek vele.

A későbbi hónapokban a pletykákból kiszűrve rájöttem,hogy ő szereti a lányokat,amitől egy fokkal boldogabb lettem,de még nem igazán..Eléggé elszomorít az a gondolat mikor egyre többször arról beszél nekem,hogy "éppenség" kibe szerelmes,ami nagyon zavar..(Ezek a hírek miatt a depresszióssá váltam,mert azt hittem hogy itt a vége :P )Példának mondanék egyet:


"A Bff-m szerelmes volt egy lányba,aki viszonozta.Minden egyes nagysszünetben elkeztek beszélgetni a közös jövőjükről.Mikor egy kettőször találkoznak akkor nagyon kellett nekik ölelkezniük,amitől majd eltört millió darabra a szívem..De sikeresen (sok imátkozás után..nem vagyok vallásos)sikeresen a 6 napon a leányzó dobta őt,amitől dühös lett rá...Itt a vége.

Amúgy hogyha járna valakivel azzal csakis 1 hetet tölt vele (csak azért váltja le,mert rájött hogy egy rossz emberbe szeretett belé..és nem azért mert ez a divat!)


Én mihamarabb túlakarok lenni/elakarom mondani neki,de félek hogy meggyűlölne ezek után és szóba sem állna velem és ezek miatt megszakadna a barátságunk..



A válaszokat/pozitív tanácsokat előre is köszönöm!(És kérlek,ne ítéljetek el PLS!! ;) )



2018. okt. 19. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek.
2018. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is
2018. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy másik 68%- os vagyok amigy
2018. okt. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amúgy tuti elkezdenek poenkodni vele ezzel kapcsolatban, bizonyos helyzeteknel megragadva az alkalmat :D természetesen ez tipikusan olyan "vicc" lenne ami félig igaz.. Pl ahh járj velem :D ez most egy szar példa, de szerintem a lényeg atment. Tehát ezzel a módszerrel megfigyelnem a reakcióját, aztán ha úgy látom h minden okés akkor egy idő után leulnek vele beszélni, hogy nagyon sajnálom nagyon rossz érzés ez nekem de nem tudom irányítani az érzéseimet (bárcsak tudnám) nem akarom hogy rsmenjen a baratsagunk, de már nem bírom tovább stb :D
2018. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzLaura válasza:

Szerintem nyugodtan mond el neki, hogy mi a helyzet. Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor feltehetőleg utána is jóban lesztek, és mivel ő is a lányokat szereti elítélni sem fog érte, és kitudja talán még össze is jön. :)

Én a helyedben biztosan tennék egy próbát, sokkal jobb egy biztos nem, mint egy bizonytalan talán.

2018. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!