Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet ilyen módon nyilatk...

Hogy lehet ilyen módon nyilatkozni?

Figyelt kérdés
Tényleg ilyen gyorsan meglehet bocsátani hogy valaki hibájából meghal két gyereked? Én már a kórházban darabokra tépném az illetőt szerintem. De ez nem egyedi eset, a leálló sávban elgázolt lány anyja is úgy nyilatkozott anno mintha egy idegen lett volna a lány?
2020. febr. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos tudja, hogy a nagymama se direkt így akarta. Meg nem tud változtatni a történteken, akkor se, ha balhézik.

A nyugodt nyilatkozás meg valószínűleg a nyugtatóknak köszönhető.

2020. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
En a reggeli müsorban láttam,de nem tudtam végignézni, nagyon fájdalmas.
2020. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Az nem fogja visszahozni őket, ha darabokra tépné. Szörnyű lesz így is ezzel élni, ez nagyobb büntetés. Persze kell hozzá intelligencia, hogy normálisan, akár nyugtatókkal tudjon valaki erről beszélni. Neked egyelőre ez nincs meg, remélem gyereked sem.
2020. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem lehet ilyen gyorsan megbocsájtani, de szerinted az normális viselkedés lenne, ha bemenne a kórházba, és a súlyosan sérült, sokkos állapotban lévő anyját/anyósát összeveri, aki valószínűleg amúgy is éppen az öngyilkosságon gondolkodik amiatt, amit tett? (Gondolom a vonatos esetről van szó.)

Egyébként ilyenkor az ember egész különös lelkiállapotba kerül, a gyász kicsit azért összetettebb dolog.

Vannak olyan népcsoportok, igen, ahol az üvöltözés, a köpködés, meg a másik agyonverése és meglincselése az első reakció, miközben kb. azt se tudják, ki volt az áldozat, de intelligens emberek között szerencsére nem ez jellemző.

Ilyenkor kb. azt sem tudod, hol vagy, csak az van benned, hogy valaki volt-nincs, és neked ugyanúgy helyt kell állnod és tenned a dolgodat. Az érzelmi része majd később jön.

2020. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Az ember hiába mondja hogy ezt tenné, meg azt tenné. Amíg nem ér valami hatalmas trauma, fogalmad sincs, hogy hogyan viselkednél egy ilyen helyzetben.
2020. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!