Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti milyen gyakran/mondj...

Szülők ti milyen gyakran/mondjátok e a már felnőtt gyereketeknel, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy szintig normális. Kb meddig az? Mindig említitek a gyereketek párját vagy csak a gyereknek mondjátok,hogy szeretitek hiányzik meg ilyesmik?

2020. febr. 19. 08:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem mondtam nekik. Ez nem egy olyan dolog amit mondani kell hanem éreztetni.
2020. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

Nekem anyám sose mondta. Legfeljebb csak hogy "d*gölj meg!" A "q*rva Isten b*szon meg" "kitaposom a beledet Te kis rohad*k". "Te bénasági pótlék!" És újabban: hogy "te hálátlan".

FFI/32

2020. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
7%
Mi sem mondjuk egymással soha a szüleimnek, talán óvodában fordult elő utoljára. Jó kapcsolatban vagyunk, rendszeresen találkozunk, soha fel sem merült bennem, hogy ne szeretnének. Számomra olyan erőltetett, felszínes, hollywoodi filmes dolog állandóan mondogatni, hogy szeretlek. Aki szeret, az úgyis érezteti veled.
2020. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is csak úgy beszélt velem, mint a 12-essel. Én ellenkezőleg, szeretgetem a gyerekeimet, mondom nekik, hogy de szépek, de okosak, imádom őket stb. Ők is dobálják a szívecskéket messengeren, és mondják, hogy szeretnek. Ha pedig találkozunk, megölelem őket, és mondom, hogy jaj de édes vagy stb. Felnőtt lányaim vannak. Imádom őket.
2020. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Édesanyámmal mi gyakran mondjuk is és írjuk is egymásnak. Szerintem egyáltalán nem felszínes és hollywoodi.. :-D Páromnak is szokta mondani, vagyis úgy, hogy szeretlek titeket/benneteket.
2020. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt.. 25L, 15-ös voltam.
2020. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám utál. Mindig igyekszik minél lekezelőbben beszélni velem. Nem olvastam el a többi kommentet, de örülj,hogy neked mondják. Egyébként amikor úgy érzi, hogy szereti, miért ne mondhatná mindig? Amikor érzésből úgy jön neki, hogy most ki kell mondania, most ki szeretné mondani.
2020. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azért az hogyha valakit utál azt nagyon sajnálom.. Az nem jó.. Nekem is mondja anyu. Meg többesszámban is. De nekem gyakrabban. Párom anyja neki néha mondja mármint a fiának de szokta ekkor akkor, azt hogy bennünket szeret azt meg néhány havonta. Szóval inkább ez,minthogy utálja páromat, nem?
2020. febr. 19. 14:48
 19/22 A kérdező kommentje:

*azt h szeretlek

*az ő anyjára értem az utsó mondatot

2020. febr. 19. 14:49
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Nézd kérdező, a gyerek párját bem kell szeretni. Elfogadni és tisztelni igen, de szeretni nem. Ez pont ugyanígy igaz visszafele is. Semmi nincs abban, ha anyád azt mondja neked, szeret, vagy szeretlek benneteket, bár ez utóbbi nekem nagyon erőltetett.
2020. febr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!