Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti milyen gyakran/mondj...

Szülők ti milyen gyakran/mondjátok e a már felnőtt gyereketeknel, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy szintig normális. Kb meddig az? Mindig említitek a gyereketek párját vagy csak a gyereknek mondjátok,hogy szeretitek hiányzik meg ilyesmik?

2020. febr. 19. 08:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A csemetéim mind verik a harmincat. Most, hogy a kérdést olvastam, elszégyelltem magam, hiszen a koruk semmit sem von le az értékükből, és bizony mostanában nemigen mondtam nekik, míg pl a feleségem naponta megkapja. Mint ahogy én is tőle.

+60F

2020. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes beszélgetéskor, többször is. A barátomnak inkább ilyen “üdvözlöm xy-t” amikor meg már jobban lettek “puszilom xy-t” szokott lenni, bár nem szoktam annyira számon tartani.
2020. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!