Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Szerintem...

Mit csináljak? Szerintem anyukám terhes a pasijától!?

Figyelt kérdés
Már hetek óta rossz előérzetem van hogy anyukám terhes lehet a pasijától. És úgylátszik hogy ez most be is igazolódott ugyanis nemrég láttam a táskájában ilyen terhesvitamint és talán elolvastam az üzeneteit a pasijával és az eléggé erre utaló dolgok voltak és ezt nagyon nem szeretném anyámmal azért már nem a legfiatalabb és így úgy érzem hogy új családja lesz!! A régi meg le van szarva! Pls. help mit csináljak????

2020. febr. 22. 15:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%

Gaz vagy. A sajat "mostohagyerekeim" felnott letukre pont ugyanilyenek. Irjal privit megadom az elerhetosegeiket es akkor vehetsz toluk lehet valami tudatmodositot is es megbeszelheted, mtol es hiygan vetelhet el egy no vagy hogy mennyivel fogtok kevesebbet orokolni.

Nagy azaz allatkert teyleg.


Viccet felreteve: anyad nem a te tulajdonod es nem is fogsz vele eln orokke. O is egy onallo szemelyiseg es lehetnek sajat elkepzelesei az eleterol es csaladjarol.

Egyszeruen kerdezd meg, ugye anya nemmvagy terhes??? Aztan kezdjetek el oszinten beszelgetni. De legysi legyel kicsit megertobb. Lehet vagyik meg gyerekre...es nyilvan lehetett volna az az aoadtol is de valami miatt nem attol van.

2020. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
anyukádal és babával mi lett azota?
2021. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!