Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol tudom feljelenteni az...

Hol tudom feljelenteni az anyukàmat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Bàntalmaz engem, karmol, a szàmat úgy megszokta szorítani, hogy vérzik, akkor üt, de teljes erejével.

Tudom hogy az anyukàm, de nekem ebből teljesen elegem van, hogy bàntalmaz, néha a semmiért is.



2020. febr. 24. 08:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
leköltözöl, és? ők beiratnak ottani suliba?
2020. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem költözhet le. 17 éves.
2020. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%
Feljelentés mindenféleképp, szólj ofőnek, hivatalból el kell járnia, nincs mérleglési lehetősége
2020. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Be mész a család segítőhöz el mondod , hogy mi van a továbbiakban ott tudnak segíteni , pontos választ adni
2020. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. febr. 24. 11:46
 26/32 Fidodoo válasza:
El kellene menned a gyámügyhöz szerintem.
2020. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
Első sorban azért nem olyan biztos,hogy kiemelnek a családból. Ha teszel feljelentést,akkor a gyermekvédelem ki fog menni hozzátok környezet tanulmányra,és fognak veled is és anyáddal is beszélni. Mire mindennek utána néznek,mert sajnos a legtöbb esetben ilyenkor ők a kamasz Husztót látják,arra lehet már be is töltenék a 18-at. Sőt bevett szokás,hogy húzni fogják az időt,és megvárják míg nagykorú leszel. Így levehetik a kezüket rólad.tehát csak egy felesleges herce hurcát okoznál magadnak. Inkább ha van rá lehetőséged,próbálj koleszba menni,vagy suli mellett dolgozgatni. Esetleg egy szobát tudnál bérelni is másod magaddal.
2020. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem ártana a nagyszülőket is megkérdezni, mielőtt megjelensz náluk a betyárbútorral.
2020. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
előbb beszélj a nagyszülőkkel, hogy vállalnák-e az eltartásod, higy odaköltözz. Mikor leszel nagykorú? Ha megbeszélted a mamával, akkor odaállsz anyád elé és megmondod, hogy vagy elmegy a gyámügyre és kéri a családbafogadást (indokolni kell), vagy te mész be és mindent elmondasz. Csak úgy nem mehetsz el, mert még kiskorú vagy (a gyvt szerint nincs fiatalkorú, aki 18 alatti az kiskorú), szüleid felelnek érted.
2020. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
46%
Fogsz egy baseballütőt, és megváltoztatod anyud profilképét...
2020. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!