Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámat holnap műtik méhnyak...

Anyukámat holnap műtik méhnyak rákkal. Hogy nyugtassam magam?

Figyelt kérdés

Hogyan nyugtassam meg magam, hogy minden rendben lesz? Egész nap fájt a gyomrom és hasmenésem van.

Félek mi lesz utána, hogy mennyire fog fájni neki, vagy hogy meggyógyul-e teljesen. :/

Tudom ez nem annyira kérdés, csak jól esett leírni.


2019. szept. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A méhnyakrák szinte az egyetlen olyan daganat, ami 100%ra gyógyulhat a műtét után.

sajnos nagyon gyakori betegség ez, de nagyon nagyon jól kezelhető.


Nyugodj meg, 100 évig is élhet gyógyultan, nem csak tünetmentesen.


A gyakorlat egyébként azt mutatja, hogy időben észrevéve tényleg semmi baj.


Nagymamám is méhnyakrákos volt azóta sincs semmi baja.

2019. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félned, a műtét a legegyszerűbb része a kezelésnek. Ha időben észrevették, akkor nem is nagy műtét, amiből 6 hét alatt felépül.

A műtét után majd megmondja az orvos, hogy mik a teendők, kell -e további kezelés.

Anyukádat meg látogasd a kórházban, kérdezd meg mire van szüksége, lepd meg egy könyvvel, vagy sütivel, amit szeret. Ha látod, hogy jobban van te is meg fogsz nyugodni.

2019. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kolléganőmet már b8 éve műtötték méhnyakrákkal,azóta is jól van.Nyugodj meg,mert nem lesz jó ha összeroppansz.

Gyógyulást anyukádnak.

2019. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
anyukamat is ezzel műtötték 9 éve. mindenrendben volt a műtéttel es azóta jól van.
2019. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Elolvastam a kommenteket de nem nagyon válaszoltam rájuk. Így már kicsit bátrabb vagyok. Holnap megyek hozzá a kórházba, aztán majd segítek neki ahol tudok, amíg meggyógyul és nem lesznek fájdalmai. Köszönöm szépen a biztatást mindenkinek. :)
2019. okt. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!