Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a felnőtt 29...

Mit szólnátok ha a felnőtt 29 éves lányotok ezt tenné?

Figyelt kérdés
Otthagyná a jól működő kapcsolatát amiatt mert nem bírja tovább azt hogy valójában leszbikus. Természetesen unokátok sem lenne. Mit éreznétek?
2020. márc. 2. 09:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki már tiniként érezte, hogy a saját neméhez is vonzódik. Kiderült, a szülei nagyon otrombán reagálták le, pedig az illető kb szűz volt és nem is szándékozott jó ideig szexuális kapcsolatot létesíteni.

A szülei durván megalázták, kontrollálni kezdték. Amikor "szabadult" utána összefeküdt férfival-nővel, alkoholproblémái lettek. Aztán lett egy tartós kapcsolata, az elvárások szerint. Nem sokat tudok róla már, legutóbbi beszélgetésünkkor elmondta, hogy ki van készülve, nem tudja mit tegyen. (Mielőtt valaki betámadna, ő nem keresi a társaságomat.)

2020. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám. Bár remélem, hogy hamarabb beavat, ha így érez és nem vár 29 éves koráig.
2020. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nincs gyerekem és én magam is 29 éves vagyok, de biztos vagyok benne, hogyha a 29 éves lányom jól működő kapcsolatnak írna le egy olyan kapcsolatot, ahol nem tud vonzódni a párjához, 29 éves koráig nem merné elmondani a szeretteinek, hogy leszbikus, álarc mögött él kitudja hány éve, akkor ha eddig valami elképzelhetetlen módon nem lennék már az, mérhetetlenül szomorúvá válnék, hatalmas bűntudatom lenne és azt gondolnám, valamit nagyon elrontottam a bizalomteli családi környezet megteremtésében. Remélném, hogy a lányom egy kicsit is még igényli a társaságom, és támogatni szeretném abban, hogy olyan életet éljen, ahol önmaga lehet.

Csak abban az esetben érdekelne, hogy lesz-e unokám, ha a lányom gyereket szeretne. Akkor támogatnám.

2020. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az unoka részt miért kellett így kiemelni, semmi köze a témához, az alapból totál magánügy. Ha nem lenne leszbikus se lenne semmi garancia arra, hogy akarna, szóval ez lényegtelen. Egy a lényeg, hogy Ő jól érezze magát, ha leszbikus, hát akkor az, nincs ezzel semmi baj. Bár érdekelne mennyire "jól működő" az a kapcsolat, ahol valószínűleg az egyik fél, jelenesetben a lányod, valójában a másik nemhez vonzódik mégis ellenkező nemű emberrel él kapcsolatban....
2020. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%
És a "jól működő kapcsolat" másik tagja? Így járt?
2020. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól működhet a kapcsolat, miközben leszbikus. Lehet, hogy nincsenek gondjaik, tudnak egymással beszélni, de ha a lány nem szereti a fiúkat, hanem a saját nemét, az már nem jól működő KAPCSOLAT, ami a szerelemről szól.


Mit éreznék?

Remélném, hogy minél hamarabb megteszi, és keres valakit, akit szeret. A legjobb barátnőm leszbikus. Amikor elmondta, és nem is sejtettem, hogy az, kb annyira ért sokként, mintha a boltban a 150 Ft-s mosószert 180-ra emelték. Ha a még nemlétező lányom így lenne boldog, nem az számít, hogy feltétlen a másik nemmel legyen, vagy az unokák. Persze, biztos aranyosak, de ők "csak" unokák, a gyerekem meg a gyerekem.

2020. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Hajrá.


Valószínű nekem sem lesz gyerekem (legalábbis vérszerinti nem valószínű), mert egy örökletes betegségben szenvedek, és valószínű a gyerek is megörökölné.


Anyámék már többnyire feldolgozták ezt, persze néha vakkantanak párat ezzel kapcsolatban (főleg, ha amúgy is veszekszünk), de abba a ténybe egyszerűen nincs miért belekötni, hogy én nem szeretnék beteg gyereket csinálni.


F

2020. márc. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy mennyire működött jól, csak ő és a párja tudhatja. Kívülállóként nem lehet megmondani.

Én támogatnám mindenben. Nem mellesleg heteroszexuális nőként sem lesz mindenkinek gyereke, míg homoszexuálisként is lehet valaki szülő.

2020. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy 29 évesen mi a francért állt össze egy férfival, ha leszbi... S miért nem monda el nekem már korábban.
2020. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sokszor kívülről előbb látszik, hogy gond van a kapcsolattal, amit egyik fél sem hajlandó észrevenni.
2020. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!