Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem édesanyám problémájá...

Nem értem édesanyám problémáját. Szülők, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam, régi álmom egy helix piercing ( [link] ). Nyilván nem kell szülői engedély ahhoz, hogy megcsináltassam, de azért mégis megkérdeztem itthon, mire anya egyenes válasza egy tiszta nem volt. Hiába kérdezem, hogy miért, meg mi ebben olyan hatalmas probléma, hogy egy kis karikát szeretnék a fülemre, folyton csak azt hajtogatja, hogy nem. Nem gondolom, hogy ettől én egyből olyan nagyot változnék, jónevű gimnáziumba járok, az egyik osztálytársnőmnek az ajkain is van 2, így a tanároknak sem lenne probléma. Nem akarok többet, nem szeretném szétvarrni és lövetni magam, ezt az egyet. Szülők, ti mit tennétek, mi a véleményetek erről? Valaki, akinek hasonló válasza lenne, miért?

2018. nov. 8. 18:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Mondd el neki hogy mar nem vagy szuz es utana tuti mar erre is szemet fog hunyni.
2018. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Ültesd le egy tollal és egy papírral a kezében.

A papíron van egy kérdes: miért ne lehetne egy kicsi, alig látható/közepes stb... karika a fülemben?


És mondd azt neki, írjon neked érveket.

Te elhagyod a helyszínt, így nem tud ordibalni, usw.


Hidd el, egy indokot nem fog tudni írni.

2018. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
18 elmultál. Nemet mond,éS mész és kilöveted, fel kell nőni. Szavazo polgár vagy könyörgöm..
2018. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz, hogy a szülő még megparancsolhatja egy 18 évesnek hogy mit kezdjen a testével.
2018. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Mert értelmetlen dolog, ráadásul a fehér ember kultúrájától alapvetően idegen. Ha az ember felnő, magától is rájön. Egyes munkahelyeken felkérik a dolgozókat, hogy mellőzzék. Személyes véleményem szerint ez csupán feltűnési viszketegség, önizgatás.
2018. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Engem egy szájfényért szoknyáért apám szájba vert 18 évesen,nem h ékszert hordjak,fülbevalót, mert h csak mutogatom magam,k va vagyok erkölcstelen,persze a nemi erőszak nála belefért... És csodálkozik h leköpöm őket,undorodom tőlük.. Ahol Egy fülbevaló ekkora gond ott mással is akad gond leginkább a kapcsolattal,elnyomó .. Magyar szülő azt hiszi a felnőtt is a tulajdona..
2018. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos még az irigység is ott van h sokan irigyek arra ki megmeri magát változtatni,hajszin stb bármi,ő meg nem meri mert mit szolnak a szomszédok és irigységből mond nemet.
2018. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ezzel nincsen semmi baj.

Az a probléma,hogy gyorsan,és nagyot

Változott a világ,és az önkifejezés

módja is eldurvult.A következő szülőgenerációk már szembesülni fognak a gyerekük arctetkójával,villás nyelvével..stb.

mert a baromság nem áll meg,hanem új barmokat termel.Ötven évvel ezelőtt a Beatlest nem állhatták ki a szülők

Boldog békeévek voltak azok.

2018. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
Hatos, megint itt vagy?
2018. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
17%
Előző,probléma,tekerj át,nem a tiéd az oldal h csak te böföghetsz oda mindenhová kötekedni..
2018. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!