Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles a gyerek apja megadni...

Köteles a gyerek apja megadni az ex feleségnek az új lakcímét?

Figyelt kérdés
Párom elvált, van egy kislánya, aki általában 2 hetente 1-2 napra jön hozzánk látogatóba. Pár hete a párom hozzám költözött, amit a láthatás után a kislány otthon el is újságolt az anyjának, aki örjöngött (nyilván féltékenység), hogy a párom köteles megadni neki az új címét, mert így nem tudja hova viszi a gyereket. Amúgy nem véletlenül nem akarjuk hogy megtudja, a párom mikor egyedül élt rendszeresen felbukkant, megrongálta a kocsiját, ha nővel látta nekiment a csajnak meg még sorolhatnám...
2020. márc. 5. 16:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
9-es, gondolom azért az anyuka neveli a gyereket, mert apukának így kényelmes, nem azért mert a bíróság neki ítélte. Szinte soha nincs gyermekelhelyezési per a válásnál, mert a férfiaknak természetes, hogy a nőnél marad a gyerek.
2020. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem köteles.
2020. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 October15 ***** válasza:
100%
9.: Tévedés, a bírósági gyakorlatban kvázi ha nem vagy drogos, alkesz, hajléktalan és szabadlábon vagy akkor tök m1 az apa mit csinál az anyának ítélik a gyereket.
2020. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
Én ki sem adnám a gyerekem a kezemből, hogy nem tudom egyáltalán hova viszi.
2020. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
"Köteles a gyerek apja megadni az ex feleségnek az új lakcímét?" - egyértelműen nem köteles... ahol az embernek meg kell adni a címét, az a népességnyilvántartó. Onnan minden JOGOSULT lekérheti, ha szükség van rá.
2020. márc. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Én is kiakadtam volna. Azért oárod annyit megtehetett volna, hogy szól az exnek, hogy összeköltözött valakivel és mostantól a közös otthonukban laknak. Ne a gyerektől tudja már meg.
2020. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem köteles megadni, és láthatáson oda viszi ahova akarja, arra bízza akire akarja. Engem gyorsan leugattak, amikor csak annyit kértem, ha nála van a kislány akkor ő legyen vele, ne hagyja már mindig másra. Arogánsan közölték, hogy nekem ahhoz semmi közöm, hogy hol van és hogy kivel mikor apás hétvége van.
2020. márc. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!