Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mások szerint sem normális...

Mások szerint sem normális dolog az ha egy 20 éves lánynál nem aludhat ott a 21 éves barátja?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 19:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Valami kompromisszum kellene. Például én péntek-szombaton megengedném, de azt meg marhára nem szeretném hogyha egyszer csak azon kapom magamat, hogy ez a hapsi már hetek óta nálunk lakik és én mosom a ruhátokat..


Vagy nem szeretném ha otthagyná a cuccait, válogatna a kaják közül, beleszól hogy mit nézünk a tv be vagy ilyesmi.


Esetleg amiatt tiltanám mert amúgy látom hogy bunkó a lányommal és nem értem hogy a lányom minek fut egy ilyen barom után.

2020. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
62%
Hisztériázol. A kérdésből is látszik. Mindegy hány éves vagy, a szüleid nem akarnak kerülgetni egy idegen férfit. Teljesen meg is értem. 20 éves vagy ő pedig 21...bereljetek egy hotel szobát vagy menjetek el wellnessezni pár napra. Sosem értettem ezt az együtt alvást. Aludni menjen mindenki haza.
2020. máj. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!