Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van más is akit nem bírnak a...

Van más is akit nem bírnak a szülei?

Figyelt kérdés
Engem nem kedvelnek, régen is éreztem, főleg hogy a nővérem volt nálunk a sztár, de felnőttként már egyértelmű. Apám amíg élt addig azért néha kommunikált velem, mert az egyetlen fia vagyok, de Anyám nem nagyon. Soha nem hív, ha én hívom alig akar beszélni. Ha megyek hozzá látszik hogy nyűg neki. Nem vevő semmire amit mondok neki, egyértelműen úgy viselkedik velem mint azokkal akiket nem kedvel. Szokta is mondani hogy ilyen-olyan vagyok, bezzeg a nővérem milyen jó társaság velem ellentétben. Ő milyen humoros. Egyértelműen nem kedvel engem!
2020. márc. 15. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy. Ne menj hozzá.
2020. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni ilyen egyszerű. Ha fontos vagy előbb utóbb keresni fog..
2020. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak miatta - de nem értem, miért keresed.
2020. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos van más is.
2020. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!