Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Megőrülök már

Mit tegyek? Megőrülök már

Figyelt kérdés

Anyukám nem ért a számítógéphez és állandóan cses.zeget ,hogy csináljam meg ezt csináljam meg azt egy oldalra való regisztrálást egy képfeltöltést nem tud csinálni de erősödik ,hogy ő megakarja tanulni de ha egyszer ennyire nem megy?

50-szer elmagyaráztam és megmutattam neki A TELJESEN ALAP dolgokat és NEM tudja még mindig.

Akkor hogyan tanulja meg most őszintén?

Arról pedig nem is beszélek ami ma történt ,hogy nagyon ügyesen rátett egy vírust a számítógépre mert kiírta a gép hogy ez a gép tele van vírussal és azonnal meg kell tisztítani és ezt töltse le.

Na most amikor ezt elmondta én sírva fogtam a fejem.

Mondom anya EGY TÁVOLI SZERVER HONNAN A FENÉBŐL TUDNÁ HOGY MI VAN A MI KIBA.SZOTT GÉPÜNKÖN BMEG?

Erre könnyezve azt mondta sajnálom és bement a szobájába.

Igen most biztos egy roh.adék leszek de nem érdekel ismerem és majd amikor túl leszünk ezen megint kezdeni fogja.

Aztán most szervízbe se tudom vinni a gépet (nagyon lelassult ezután mikor néztem aztán ki is kapcsoltam) a korona miatt mert minden zárva.

Mobilról írtam mielőtt valaki kérdezné


2020. márc. 21. 19:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Csúnya dolog így megsérteni egy anyát,egy ilyen pitiáner dolog miatt.Amikor te kisgyerek voltál lehet hogy te is megkérdezted tőle ugyanazt a dolgot 100-szor,és ő 100-szor válaszolt ugyanúgy és most nem hántorgatja fel..Lehetnél megértőbb anyukáddal,ők nem születtek bele a számítógépek világába,és nehéz megtanulniuk ezeket a dolgokat.Anyám 67 éves,lassan 10 éve van számítógépe,mai napig el szokott hívni hogy másoljam már fel a telefonjáról az új képeit a pc-re többi közé,számtalanszor megmutattam neki,de nem tudja megcsinálni..én ezt megértem és mosolyogva megcsinálom.
2020. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Te se sokat érthetsz hozzá, ha egy vírus miatt szervízbe akarod vinni a gépet. 😂
2020. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
VÓTMÁ!
2020. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
A 2. válaszoló igazat ír. Addig ne cseszegess mást, amígy egy vírus miatt parázol, hogy jaj de szervíz kell! Ha annyira érted te is le tudod tisztitani azt a gépet. Nem nagy dolog. De ilyenek az önjelölt számítógépzsenik. Csak magyaráznak, de ők sem értik.
2020. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Anyukád meg szó nélkül törölte a sz.ros fenekedet amíg szobatiszta nem lettél. Legyél vele türelmesebb.

Csinálj neki egy leírást lèpèsről lèpèsre és akkor mindig kéznél lesz neki

2020. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Adatmentés, újratelepítés, remélhetőleg nem titkosító vírus volt. Adatmentést átnézni, hogy nem tartalmaz -e vírusokat.

Keress rá: kezdők internet tanfolyam. Kereshetsz valaki magántanárt is ha neked nincs türelmed, hátha pár alkalom alatt elmagyarázza a dolgot, szerintem ennek is van egyfajta módszertana, ahogy jól megtanulja valaki, mert nem lehet ellátni senkit "ha ez megjelenik akkor ide kattints" és hasonló útmutatókkal.

2020. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

igaza van a többieknek


+


lehet, hülyén magyarázol.

Hagyd megismerni, csinálni, aztán majd rájön.

2020. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Te is aztán nagyon érthetsz hozzá, ha vírus miatt szervízbe akarod vinni. Legyél már türelmesebb! "Mondom anya EGY TÁVOLI SZERVER HONNAN A FENÉBŐL TUDNÁ HOGY MI VAN A MI KIBA.SZOTT GÉPÜNKÖN BMEG?" Szegény honnan tudná? Sajnálom anyádat!
2020. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Jaj srácok ne kezdjétek már az álszentkedész. Igen sajnáljuk anyukádat mert csúnyán beszéltél vele, de ha az ember ideges nem tudja kontrollálni hogy mit csinál/Mit mond. Veletek is biztos volt már ilyen szóval nem kell álszentegtni. Te pedig kérdező kérj bocsánatot anyukádtól!
2020. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
99%
De a főztjét megeszed.
2020. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!