Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám mindenért rám szól!...

Apám mindenért rám szól! Megőrülök Tőle! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múltkor vett 1 karton sört, mondom ihatok egyet? NEM! Ok. Elmehetek kutyát sétáltatni? NEM! Rászólok a kutyára hangosan, mert harapná ki az ülőgarnitúrát. Rám szól: dugulj el! Enném délben a 2. szelet húst: NE EGYÉL ANNYIT!!! Hallgatom a zenét, kb 10-esen van a hangerő, jön, és kikapcsolja a tévét. Csak hogy NE hallgassam. Ezt csinálja mióta megszülettem, mindenben korlátoz, amiben csak tud. Mit tegyek Vele? Mitől ilyen? 17L
2019. ápr. 29. 15:07
1 2
 1/11 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Mi ezt nem tudhatjuk. Valószínűleg tanult minta a részéről. Lehet, hogy tudtodon kívül provokáltad. Ez a 17 év az a kor, amikor az ilyeneket meg kell kérdezni a szülőtől. (Édes)anyád mit gondol a helyzetről?
2019. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyum normális, nem szól mindenért. Egyébként nem provokáltam, hiszen már kiskorom óta ilyen, ok nélkül vált kötekedőssé.
2019. ápr. 29. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Jövőre elköltözhetsz, és akkor majd annyi sört iszol amennyit akarsz, annyi húst zabálsz amennyit akarsz és olyan hangosan hallgatod majd a zenét, hogy tök süket leszel tőle pár éven belül.


Ja, nem!

Egy albérletben sem ordíttathatod a zenét és az albérlet kifizetése után már nem tudsz sem inni sem zabálni, mert nem lesz rá pénzed.

2019. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hallgattad már a tv-t 10-es hangerőn? Az olyan, mintha valaki suttogna kb. Abban meg szerintem semmi nincs, ha valaki megiszik 1 db sört havonta...
2019. ápr. 29. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

# 3/4-nek:

Miért kell ilyen durván beszélni egy 17 éves lánnyal? Vagy AKÁRKIVEL?

2019. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem most már ne tegyél vele semmit. Készülj arra, hogy hamar elköltözöl. Apád alkalmatlan az apaságra, anyukád pedig nem véd meg ettől, szóval ő is alkalmatlan. Kifogtad, de ettől még lehet boldog az életed a későbbiekben, az már inkább rajtad múlik. Nem csak rajtad, az élethez kell némi szerencse, de azért nagykorúként több lehetőséged van, mint kiskorúként.

Aztán vigyázz, hogy ne egy hasonló férfit fogadj el majd párkapcsolatként. Mert esélyes lesz, hogy számodra ez a tanult minta. Akinél ennek jelét látod, attól menekülj, mert éppilyen pokollá teszi az életedet.

2019. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Mi lenne ha elmondanád a véleményedet neki? Vagy te is beszólnál ha olyat csinál ami nem tetszik neked. A sört mondjuk megértem. Mwg kiskorú vagy. A többit meg nem lehet letojni? Egyik füleden be a másikon ki. Gondolkozz érettsegi után hová költözjetsz el ha ennyire rossz.
2019. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Az én lányom is 17, nem engedném, hogy sört igyon. Neked ez olyan természetes, hogy csak úgy legurítasz egy doboz sört? Minek? Attól vagy nagylány?
2019. ápr. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as. Sokan ebben a korban leisszák magukat, buliznak, én egyiket sem teszem, mert nem vonz. Az, hogy megiszok egy sört, abban ugyan semmi rossz dolog nincsen. Hogy miért iszom? -Mert ízlik. Erre senki nem gondol?
2019. ápr. 30. 06:52
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Ne a sör miatt bántsátok szerencsétlent. Nem sumákol, nem lopkod sört vagy sörre pénzt, hanem MEGKÉRDEZTE és otthon meginná.. ne csináljátok úgy, mintha ez tragédia lenne. Már rég járnak a kortársai inni és bulizni. Nagyon élettelen, aki szerint egy 17 éves nem ihat meg otthon egy sört...

Kérdező, miért kérdezed meg, hogy mehetsz e kutyát sétáltatni? Mondd, hogy mész sétálni és kész. Ha odamegy és lekapcsolja a tvt, kérdezd meg miért csinálja. Visszakérdeztél valaha, hogy miért teszi amit tesz?

Nem szép tőle,hogy sajnálja tőled az ételt is, ugyan ezt tudom ismételni, kérdezz vissza hogy miért ne ehetnél két szelet húst?

2019. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!