Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a fiatok...

Ti mit tennétek ha a fiatok tele lenne emberi harapás nyomokkal?

Figyelt kérdés
A történet a következő : fiam a faluban rendszeresen jár a közeli vadaszhazba osszeulni a barátaival. Isznak, jól érzik magukat semmi gond nincs velük. Viszont legutóbb mesélt egy lányról aki nagyon tetszik neki viszont a csaj előszeretettel harapdálja a fiam feltehetően részegen! De nem az a fajta harapás ami 1-2 nap alatt elmúlik hanem először kék zöld aztán pár nap múlva a szivárvány összes színét atveszi. Hozzateszem a fiam olyankor nem is tud mozogni mert fáj neki. Gondoltam a szexre is hátha de nem olyan helyen harapdálja hanem a kezét, lábát sőt a hátát nyakát is. Gondoltam hogy leülök a lánnyal beszélni de a fiam nem engedi. Utóbbi időben állítólag a lányok ilyent tesznek de szerintem ez már tényleg nem vicc kategória. Csak ott a probléma hogy a lány őrülten tetszik a fiamnak :/

2020. márc. 25. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseredj el, a fiad úgy látszik, kedveli a szado-mazót. Vannak rosszabb perverziók is.
2020. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én hívnám Brad Pittet, mert ezek már jelek😅(Z világháború).

Viccet félre téve most amúgy sem kellene közösségbe járnia, nem ezért van most veszhelyzet elrendelve.. Semmi testi kontaktus, erre ez a lány komolyan összeharapdálja a fiad?? Ne engedd ki a fiad, ennyi. Sokan mások nem mennek sehova, mert le kell lassítani a járványt.

2020. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem a lánnyal kell beszélned, hanem a fiaddal, hogy miért hagyja! A nyak kiszívás is nagyon gáz, de az, hogy harapdálja már másfajta perverziót sejtet.
2020. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A fiamnak nem tetszik ez a fajta tetszés ki nyilvánítás, szólt is a lánynak hogy fejezze be de nem hagyta abba.
2020. márc. 25. 22:38
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves??
2020. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az hiányzik, hogy elmebeteg nőt vigyen a családotokba. Még nem volt nővel a fiad, hogy a falu bolondjával is járni akar? Mert a csaj őrült, ez biztos.
2020. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 $$$$$ ***** válasza:
61%

Hát ha annyira nem tetszene neki akkor nem keresné a társaságát és kerülné. Szerintem csak nektek mondja hogy nem szereti XD. Egyebkent én is szeretem ha szex közben megharapnak(tudom hogy szerintetek nem szexelnek de nem lehet azt tudni). De azert nem ilyen szinten hanem csak finoman XD. Nem ha meg utána napokig kék zöld😂😂. Meg ha úgy megharapnak akkor az már nem jó érzés ,egalább is nekem XD. De van aki szereti. És attol mert a fiad neked azt mondja hogy nem szereti az nem azt jelenti hogy tenyleg nem szereti. És mint mar irtam is ha annyira zavarná kerülné a csajt. De te ne szolj bele, mert neki kell inteznie a dolgait mivel gondolom nem 14-5 éves. Max tanacsold neki hogy ha nem jön be neki ez az egesz akkor mondja meg a csajnak ha meg akkor se hagyja abba akkor kerülje a csajt. Aztan majd eldönti mit csinal.... De te ne szolj bele. Mert egyik fiu se szereti ha a szülei helyette akarnak intezkedni mivel tehetetlen kis gyereknek latszana tőle.... Majd ő tudja hogy mit akar. Ne foglalkozz vele...

19/F

2020. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nem kell ám túlgondolni mindent!

Ismerem a fiam. Őszinte velem és most is ő jött velem beszélni ez miatt. Nem én támadtam le hogy mi az a sok folt rajtad hanem meg mutatta. Mellesleg egy normális társaságról beszélünk nem vadállatokról. A fiam tényleg szerelmes a lányba csak sajnos ezt a helyzetet nem tudja és én sem tudom kezelni. Szólt a csajnak és bocsánatot is kért a lány. És ennyi. Nem csináltam belőle ügyet de szeretnék tanácsot kérni hogy ezek után mi lenne a helyes amit tennék.

2020. márc. 26. 00:33
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer önvédelemből megharaptam valakit (muszáj volt, mert majdnem megfojtott) de még az sem volt utána kék-zöld! Ettől a nőtől nem ártana megszabadulni, azt ugye tudtad, hogy az emberharapás a kutyaharapásnál is veszélyesebb? Ez már tényleg nem normális dolog, súlyos testi sértés!
2020. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Én is voltam ilyen lánnyal. Vissza haraptam akkor leszokott róla.

Nem tudom, hogy ő is mit élvezett benne, de nekem fájt. Szóltam párszor hogy fejezze be nem tette, egyszer rendesen ráharapott a nyakamra én vissza haraptam akkor egyszer. Mondta, hogy ilyet tényleg nem csinál többet. Nekem 1-2 hétig látszottak ezek a harapások. Neki egy hónapig, meg még pár hétig a 4 szemfogam.

Ha a szavakból nem ért a cseléd a fiadnak is javaslom.

2020. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!